Nie moge zmienić mac adresu w karcie sieciowej

Siema

Posiadam kartę sieciową intel wi-fi 5100 agn

system to windows vista

za żadne skarby nie mogę zmienić mac tej karty sieciowej próbowałem poprzez rejestr, i wiele programów. Na daremno.

niby się dało w sterownikach poniżej 12, ale z tego co kojażę starszych poniżej 12 nie ma w ogóle dla windowsa visty. macie jakieś porady.

ps. jeśli adres zaczyna się od 02 00 to bez problemu można zmienić mac adress

TMAC 5 próbowałeś ?

http://adlm.artician.com/blog/2009/07/c … -5100-agn/

Tu są chyba z 4 poradniki.

Powodzenia

Posiadam również kartę intela 5100 agn.Testowałem zmianę mac na róznych kartach używając przeróżnych programów do zmiany mac jak również z wprowadzeniem do rejestru.Nic nie dało efektu.Bez problemu można zmienić mac zaczynający sie 12:xx:xx:xx:xx:xx,0A:xx:xx:xx:xx:xx ale jak już sie użyje 00:xx:xx:xx:xx:xx to nie zmieni.Jak by była założona jakaś blokada na zamiane mac zaczynającą sie od 00…,dziwne na xp nie ma z tym problemu.Na Aglielskich stronach wiela osób opisuje ten sam problem ale odpowiedzi nigdzie nie znalazłem.Nic pozostaje sie pogodzic z tym faktem lub przesiąść sie znów na xp.Może jakaś madra głowa wymyśli jak to obejść zeby zmienić mac pocz 00:xx:xx:xx:xx:xx w win 7.Jak ktoś potrafi i jest w stanie to udowodnić to jest MASTER