Nie moge zrobić Uaktualnienia XP

Witam ostatnimi dniami miałem problem z systemem więc chciałem przeinstalować system bez utraty danych na moim komputerze.

Włożyłem płytę CD z Win XP SP2 do cd-rom. Pokazało mi się “automatyczne okno” Wciskam : Zainstaluj System XP—>Uaktualnij (Zalecane)—>Wpisuje nr seryjny windowsa —>Aktualizacja---->I błąd :frowning:

Fotka : 36031258af3.jpg

Szczegóły :

System Windows wykrył, że został zmodyfikowany co najmniej jeden chroniony plik systemowy (jądro) na tym komputerze. Dodatek Service Pack zawiera zaktualizowane wersje tych plików, zapewniających stabilne środowisko dla programów. Z powodu tej modyfikacji nie zostanie zainstalowany dodatek Service Pack. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz artykuł Q327516 w bazie wiedzy Knowledge Base w witrynie http://support.microsoft.com.

Wciskam Next i mam takie coś 36721821wr3.jpg

I to już koniec :frowning: Wciskam kończ i wraca mi do windowsa.

Czemu chcę go przeinstalować ?? Mam częste błędy z plikami win xp

Po resecie komputera bios mi się “rozwala” i się od nowa instaluje

Win XP mam wgrany na dysku 80 giga lecz kiedy wysadzam dysk C który ma 4 Giga pojemności Win XP już się nie włączy

Komputer pomału się włącza :frowning:

I na koniec podczas pracy na komputerze coś mi pika co jakiś czas lecz to nie komputer tylko coś w win XP takie PYP i to jest z 50 razy dziennie :frowning:

Czego używałem ?

Nod32 Full aktualizacji Antywirus

Kerio Zapora Sieciowa

Spybot-SD Program od trojanów , kelogerów itp

EasyCleaner Czyszczę nim komputer ze zbędnych plików

Free Windows Registry Repair Czyszczę nim Rejestr win xp

Free RAM do optymalizacji Ramu

Scotty Do programów które się włączają automatycznie przy starcie i blokuje pliki coke itp

Pozdrawiam Serdecznie

Odinstaluj ten program którym zmieniłeś wygląd XP-ka.

Nie instaluj już go nigdy - rozwala jądro systemu.

Przeczyść dokładnie komputer.

Jak masz SP3 a płytkę z SP2 to również musisz odinstalować SP3.

Usunąłem program Style wyczyściłem dysk i dalej mam błąd :frowning:

Mam wgranego na kompie SP2 i chciałem zainstalować win z SP2 :frowning:

Pozdro może inne pomysły ?

Jeżeli zrobiłeś punkt przywracania systemu przed instalacją programu Style to przywróć system.

PPM / prawym przyciskiem myszki /na dysk C -> Właściwości -> Narzędzia -> Sprawdzanie błędów -> Sprawdż zaznacz Automatycznie napraw błędy systemu plików oraz Skanuj dysk i próbuj odzyskać uszkodzone sektory.

Zrestartuj komputer - czekaj.

Sprawdż jeszcze instalację w trybie awaryjnym.

Kurde nie wiem zrobiłem tak Dysk C i D przeskanowałem i naprawiłem. XP mam wgranego po części na C oraz na D :frowning: Też na dysku C mam win ME

Kiedy chcę przejść na Tryb awaryjny Wczytuje mi się wszystko lecz po chwili pojawia się okno logowania z win Xp i wchodzi mi normalnie na XP

Chyba tryb awaryjny jest zepsuty :frowning: