Nie moge zrzucic zdjec

Otoz po podlaczeniu aparatu przez usb nie wyswietla mi sie okno w ktorym moge wybrac aby kopiowal obrazy na dysk.Czy mozna to jakos ustawic?Dodam ze wyswietla mi sie ikonka w trayu ze znaleziono nowy sprzet

Jaki system ?? Dzieje sie tak pierwszy raz ?? wcześniej wszystko działało ?? sterowniki zainstalowałeś ??

XP Prof , do tej pory bylo ok , w sumie to od przeinstalowania windy nie zrzucalem nic , ale wczesniej bylo wszystko ok.Podlaczalem aparat i pokazywalo sie okno

A masz może podłączony skaner do USB? W moim przypadku również pojawiała się ikonka, że wykryto nowy sprzęt, ale był konflikt sterowników. Po odłączeniu skanera wszystko było okay.

mam tylko podlaczona neostrade , a w drugie wejscie aparat na zmiane z odtwarzaczem mp3

Kliknij w tą ikonkę znaleziono nowy … i postępuj zgodnie z poleceniami kreatora :wink:

Chyba powinieneś kliknąc na aparacie przycisk, żeby nawiązał połączenie :slight_smile: Tak mi sie zdaje :slight_smile:

he he morph , ale dowaliles teraz :roll:

marmazi75 zrobiłeś :

:?

zauwazylem ze pojawil sie nowy dysk wymienny w moim komputerze i tam sa zdjecia, ale czy mozna tak jak pisalem , zeby samemu podac gdzie je zapisac

no jak masz dysk wymienny to zrzucasz zdjęcia gdzie chcesz :?

ale on nie pokazuje tego okna , tylko od razu zrzuca na ten dysk

:-s :? marmazi75 ja Cię kompletnie nie rozumiem teraz - co ty chcesz zrobić :?: :-s

Zrzucić zdjęcia na HDD :?: - to co się dzieje jak wchodzisz na ten dysk wymienny :-s :?:

No to chwila - co w końcu ci się pojawia?

Znam dwie możliwości:

  1. Aparat wykrywany jest jako wymienny dysk, możesz wejść, wybrać pliki i zgrać je gdzie chcesz.

  2. Uruchamia się kreator zgrywania zdjęć (windowsowski), z jego poziomy wybierasz zdjęcia i podajesz ścieżkę zapisu.

Jest jeszcze opcja trzecia, ale zakładam, że nie używasz oprogramowania dodawanego do aparatu (nie do każdego jest dodawane).

Chce podczas podlaczenia aparatu do kopma zrzucic zdjecia za pomoca kreatora kopiowania obrazow , lecz to okne gdzie moge to wybrac nie pokazuje mi sie wogole

Złączono Posta : 08.06.2006 (Czw) 20:20

wlasnie , chodzi mi o opcje numer 2 , nie chce za pomoca dysku wymiennego

No dobrze. W takim razie co ci się pokazuje? Co się dzieje po kliknięciu na ikonkę wymiennego dysku? Szczegóły :expressionless:

Złączono Posta : 08.06.2006 (Czw) 19:21

Spróbuj jeszcze PPM na tą ikonę, może jest tam opcja wywołująca kreator :wink:

Folder DCIM w ktorym sa zdjecia i folder MISC ktory jest zawsze pusty

No dobrze, ale jeżeli aparat jest wykrywany jako dysk wymienny to nie możesz przenieść “ręcznie” zdjęć do wybranego folderu/lokacji? Ostatecznie wyjdzie na to samo :wink:

może tak :

start :arrow: uruchom :arrow: gpedit.msc :arrow: konfiguracja komputera :arrow: szablony administracyjne :arrow: włącz funkcję autoodtwarzania :wink:

a dokladniej , nie moge tego znalezc , tzn w jakiej zakladce mam wlaczyc funkcje auto…

Złączono Posta : 08.06.2006 (Czw) 21:17

juz znalazlem