Nie mogo usunąć Ferari Virtual Race

Witam … dziś a dokładnie może 5 min temu postanowiłem że skoro mam tą gre (pobrałem z dobprych programach) to sobie pogram … i było takie coś z grafiką że wskazówki na zegarach w samochodzie nie było ich widać tylko szary padek i wogle taka reszta … więc postanowiłem usunąć tą gre … tu pojawia sie problem - próbowałem normalnie w Start --> Wszystkie programy --> Ferari Virtual Race --> Unistal Ferari Virtual Race i wyskoczyło mi takie coś " Please Call the unistaller via the start menu link or use Windows add/remove programs" więc próbuje przez Mój komputer --> dodaj lub usuń programy klikam usuń i ten sam problem :frowning: “Please Call the unistaller via the start menu link or use Windows add/remove programs”

Licze na waszą pomoc i wrazie czego mam Windows-a XP-ka

Próbowałeś wejść do folderu z grą i stamtąd uruchomić deinstalator ??

Please Call Unistaller za pośrednictwem łącza menu Start systemu Windows lub Dodaj / Usuń programy

Po Polsku:

Proszę odinstalować za pośrednictwem łącza menu Start Systemu Windows lub Dodaj / Usuń programy

Przetłumaczone za pomocą Google Tłumacz

Jak dla mnie to troszkę nie logiczne skoro nie możesz usunąć przez Dodaj/Usuń programy.

Spróbuj usunąć tą grę za pomocą RegCleaner.

i tu znowu problem … dziele kompa z siostrą i mam nie pożądek w kompie … mam folder gry i tam wszstkie pliki gier a gier mam 5 na kompie więc troszeczke mętlik … sory no ale ja dbam o kompa ale …;( da jakoś rade inaczej usunąć ??

Dodane 07.09.2009 (Pn) 21:03

dobra … usunąłem cały folder gry i jakoś poszło :stuck_out_tongue: na 3 gry mam płyty to sie zainstaluje :wink:

do zamknięcia