Nie można normalnie pisać literki "ć"

(Nightmare_) #1

Witam!

W żadnym edytorze tekstu nie da się normalnie pisać "ć". Żeby to zrobić, trzeba użyć: "Caps Lock+Shift+Alt+C ". Korzystam z karty ATI RADEON 9550. Czytałem, że to przez jakiś skrót i trzeba go usunąć wchodząc w Catalyst Control Center. Jednak, kiedy próbuję wejść, pojawia się napis:

"CATALYST CONTROL CENTER WARNING:NO ATI graphics driver is installed, or the ATI driver is not functioning properly. Please install the ATI driver appropriate for ATI hardware.”

(Mamrock) #2

Witam. Miałem taki sam problem. Wpierw musisz zainstalować NET Framwork-a ( http://programy.pcworld.pl/pc/programy/12601.html - to wersja 3.0 (ja zainstalowałem "tylko" 2 i wszystko ze sterownikami już było ok, czyli mogłem wejść do panelu ATI). Po zainstalowaniu NET F. wchodziś do panelu, do zakładki "HOT KEYS" i odhaczasz enebled lub off (nie pamiętam, ale po prostu musisz je wyłączyć) i wszystko załatwione.Po prostu stery ATI wymagają środowiska NET F i tyle :slight_smile: POZDRO!

(Agatonster) #3

Nightmare_

Brak małego ć

Pozdrawiam

(Nightmare_) #4

Próbowałem zainstalować NET Framwork-a, ale niestety jest to niemożliwe. Wyskakuje jak zwykle odmowa dostępu do instalatora Windows(pisałem o tym wcześniej). CCC też nie da się odinstalować. Nie mam czasu na archiwizowanie danych, a przydałoby się chyba przeinstalować system...Co robić?

(Arcin11) #5

Weź usuń orginalne sterowniki całkowicie i zainstaluj omegi nie będziesz miał problemu w z tym ć .

(Nightmare_) #6

Znowu wszystko rozbija się o instalator. Nie da się usunąć oryginalnych sterowników. Odmowa dostępu do instalatora Windows. Spotkał się ktoś z czymś takim? Wszystko jest opisane w moich wcześniejszych postach. Jak próbowałem zainstalować nowy instalator, to co chwilę wyskakiwały jakieś błędy.

(Arcin11) #7