Nie można normalnie pisać literki "ć"

Witam!

W żadnym edytorze tekstu nie da się normalnie pisać “ć”. Żeby to zrobić, trzeba użyć: "Caps Lock+Shift+Alt+C ". Korzystam z karty ATI RADEON 9550. Czytałem, że to przez jakiś skrót i trzeba go usunąć wchodząc w Catalyst Control Center. Jednak, kiedy próbuję wejść, pojawia się napis:

"CATALYST CONTROL CENTER WARNING:NO ATI graphics driver is installed, or the ATI driver is not functioning properly. Please install the ATI driver appropriate for ATI hardware.”

Witam. Miałem taki sam problem. Wpierw musisz zainstalować NET Framwork-a ( http://programy.pcworld.pl/pc/programy/12601.html - to wersja 3.0 (ja zainstalowałem “tylko” 2 i wszystko ze sterownikami już było ok, czyli mogłem wejść do panelu ATI). Po zainstalowaniu NET F. wchodziś do panelu, do zakładki “HOT KEYS” i odhaczasz enebled lub off (nie pamiętam, ale po prostu musisz je wyłączyć) i wszystko załatwione.Po prostu stery ATI wymagają środowiska NET F i tyle :slight_smile: POZDRO!

Nightmare_

Brak małego ć

Pozdrawiam

Próbowałem zainstalować NET Framwork-a, ale niestety jest to niemożliwe. Wyskakuje jak zwykle odmowa dostępu do instalatora Windows(pisałem o tym wcześniej). CCC też nie da się odinstalować. Nie mam czasu na archiwizowanie danych, a przydałoby się chyba przeinstalować system…Co robić?

Weź usuń orginalne sterowniki całkowicie i zainstaluj omegi nie będziesz miał problemu w z tym ć .

Znowu wszystko rozbija się o instalator. Nie da się usunąć oryginalnych sterowników. Odmowa dostępu do instalatora Windows. Spotkał się ktoś z czymś takim? Wszystko jest opisane w moich wcześniejszych postach. Jak próbowałem zainstalować nowy instalator, to co chwilę wyskakiwały jakieś błędy.

Nie możesz odinstalować? weź zobacz temat o nero podają tam Your Uninstaller! 2006 tym to wywal i zainstaluj omegi są jeszcze programiki do usuwania sterów poszukaj.

Wyrzuciłem coś, co odpowiadało za brak literki “ć”, ale po tym były poważne problemy z obrazem. Przeinstalowałem system i dałem nowe sterowniki. Powinno być wszystko w porządku.

Dziękuję za pomoc.