Nie można odnaleźć pliku Windows Defender Apps Control


(Andrzejswit) #1

przechwytywaniedv.jpg

Stało się to po instalacji nowych aktualizacji. Eset powiedział, że mam parę do instalacji, więc to zrobiłem, lecz po ponownym uruchomieniu krzyknął o wirusie:

przechwytywanie2kf.jpg

przeniósł do kwarantanny i niby wszystko dobrze, dopóki nie komunikat wyżej. Wyczytałem, że to pojawia się od gier typu Tibia, ale ja w to nie grałem, tylko ostatnio raz [mój pierwszy raz] w MineCraft'a. Błędu nie da się wyłącz tak ot klikając "ok" bo pojawia się znów. Musze odpalić Menadżer Zadań i walnąć Windows Live Control.exe. Wywaliłem AutoRun'a Windows Live Control.exe, ale on znów się pojawił. Lokalizacja taka jak na screenie wyżej. Logi OTL:

Extras.txt

OTL.txt


(Spandau) #2

W okno Własne opcje skanowania / skrypt w OTL wklej:

Klikasz na Wykonaj skrypt. Zgadzasz się na restart komputera. Log z usuwania na forum

Następnie ponownie uruchamiasz OTL klikasz raz jeszcze Skanuj i dajesz nowy log na forum Czyli dwa logi jeden z usuwania drugi z nowego skanowania po usuwaniu.


(Andrzejswit) #3

Log z usuwania

OTL.txt

Extras.txt

Błąd ustąpił. Lecz proszę sprawdź jeszcze te logi :slight_smile:


(Spandau) #4

To prawie wszystko

Uruchom OTL klikasz Sprzątanie

Następnie zajrzysz do rejestru i jeśli trzeba zrobisz to co w tym poście [http://www.searchengines.pl/Windows-def … _p__599229](http://www.searchengines.pl/Windows-defender-apps-controlexe-t138030.html/page view findpost p 599229)


(Andrzejswit) #5

Miałem tak:

przedc.jpg

Poprawiłem wartość na tak:

Sterownika nie było. Dziękuje za pomoc. Pozdrawiam :slight_smile: