Nie mozna odpalic plyty

Mam nowa płyte głowna AS ROCK K7VT4A+ , wszystko poskładałem ,i ustawilem zworki dla procesora Sempron 2200 mhz , a na samym dole zostalo mnie kilka labelkow z obudowy ( Power SW ,ten z wylacznika i niemam pojecia gdzie go właczyc i nie moge wcale uruchomic pisze na plycie system panel connector (panel 1) wydaje mi sie ze to to gniazdo ,ale jak tam wpiac czy w zdluz czy w poprzeg ,( to power sw ) , tam w instrukcji opisano PLED+,PLED-,PWRBTI#,GND, I DRUGI RZAD GNIAZD TO PISZE HOLED+,HOLED-,GND,RESET#, DUMMY ,a moze cos jeszcze trzeba przestawic jakies JR1/JL1 Jumpers na płycie glownej -naprawde niewiem jestem poczatkujacym i niewiele z instrukcji wiem -pozdrawiam czekam

poczytaj dobrze instrukcje tam jest wszystko napisane gdzie co wpiac. A jak masz kable od obudowy to prawdobodobnie ( tak jest w wielu obudowach ) wszystkie biale to sa minusy. Na koncach kabli od obudowy masz wsowki na ktorych jest napisne wszystko np POWER S/W, RESET, HDDLED, PWLED, SND jak sie dobrze wczytasz w instrukcje to dojdziesz co do czego jest POWODZENIA :slight_smile:

mam nadzieje ze ci nie pomieszalem jeszcze bardziej ;p

Na płycie na Panelu1 masz PWRBIN# to jest właśnie twoj Power SW obok masz GND