Nie można odtwarzać video ze stron internetowych w IE 9

Witam.

Nie mogę odtwarzać materiałów filmowych ze stron internetowych. Używam Windows 7 i przeglądarki Internet Explorer 9. Pojawia się tylko czarny obraz, oraz mam info,że komputer spełnia wszystkie warunki techniczne. Jest zainstalowany najnowszy Adobe Flash Player 10.3, Microsoft Silverlight 4, oraz Java Script. Jeszcze gorzej jest po włączeniu Opery. Na czarnym ekranie mam info, że przeglądarka, której używam nie daje możliwości poprawnej instalacji programu potrzebnego do poprawnego wyświetlania strony oraz odtworzenia filmu. Na dodatek Opera pokazuje mi brak Microsoft Silverlight, które jest bo właśnie na nowo je zainstalowałem! Po włączenie Mozila Firefox niespodzianka - można bez problemu odtwarzać film !!

Proszę o pomoc jak zrobić bym mógł odtwarzać filmy na mojej domyslnej przeglądarce IE 9. Dodam, że filmy na youtube mi chodzą.

“WebM Plugin for Internet Explorer 9 to darmowa wtyczka wprowadzająca obsługę … do przeglądarki Internet Explorer, umożliwiającego odtwarzanie filmów i … z wybranej strony WWW. Co więcej, przy zerwaniu transferu nie tracimy już. …” to cytat stąd http://www.komputerswiat.pl/download/26 … owych.aspx Może to będzie jakiś trop. No ale piszesz że Adobe… masz najnowszego, a próbowałeś jeszcze raz go zainstalować, lub inną wersję, ewentualnie IE10.

Adobe instalowałem dwa razy, bo poprzednia wersja nie była najnowszą. Problem konkretnie mam z odtworzeniem odcinka serialu ze strony internetowej stacji TVN-u. Może to coś powiązanego konkretnie z tą stroną?

Witam- jakbyś tak zostawił sam Adobe Flash Player

Witam TURANKANTOR13.

Odinstalować Microsoft Silverlight czy jeszcze coś?

Sprawdż tylko z Adobe Flash Player :slight_smile:

Jeżeli masz zaznaczone w IE9 Filtrowanie ActiveX to odznacz je.

Filtrowanie ActiveX mam cały czas nie zaznaczone. Więc to nie o to chodzi.

Dodane 14.05.2011 (So) 21:28

Odinstalowanie Silverlight nic nie dało. Mam komunikat o konieczności zainstalowania tej wtyczki aby móc odtwarzać video.

Dodane 14.05.2011 (So) 21:48

Sprawdziłem. Zarówno Microsoft Silverlight jak i Adobe Flash Player muszą być zainstalowane. Oba są wymagane do odtwarzania.

Dodane 14.05.2011 (So) 22:19

Zainstalowanie wtyczki WebM nie rozwiązało sprawy.

Wiem, że pytanie może być głupie ale…

Próbowałeś instalować flash playera na surowo, czyli pobrać ze strony Adobe, wyłączyć przeglądarki i GG, zainstalować i sprawdzić?

aeroflyluby zastosowałem się do twojej sugestii, ale niestety to nie pomogło.

Witam- jaki masz system 32 czy 64 bity?

Mam system 32 bitowy.

sprawdź moze tutaj znajdziesz rozwiązanie

http://wss.pl/frmThread.aspx?id=586087

Dzięki za link, ale nic nowego się nie dowiedziałem, no i u mnie filmy z youtube chodzą.

WITAM- wyzej napisałeś,że na ie8 gra i tak się zastanawiam czy nie zmienić chociaż na próbe na ie8

Po dokładnym sprawdzeniu wychodzi na to, że problem dotyczy wyłącznie materiałów fimowych ze strony tvn-u. Wszelkie materiały filmowe z innych stron internetowych mi chodzą. To dość dziwne.

może to wina KAMILA DURCZOKA z TVNu! !!

Też bym tak obstawiał :smiley: