Nie można połączyć się z internetem w komórce

A więc mam nokię n70, nigdy nie łączyłem się z internetem ale teraz chciałem skorzystać z internetu w orange (ta promocja 10zł 50 mb)- zainstalowałem sobie operę ale okazało się ,że nie może się połączyć z internetem… Na stronie orange znalazłem i mi wysłało sms z modyfikacją pod internet w GPRS (bo chyba taki powinien być) Ale jak się okazało nie mogę się połączyć wcale… Ani przez ten WAP ani przez ten GPRS. Zasięg mam jeżeli o to chodzi…

I co mam zrobić ,żeby poprawnie działał mi internet?

Z góry dzięki za pomoc.

Zadzwon na infolinie Swojego operatora, On pomoze Ci skonfigurowac telefon. :slight_smile:

No tak to pójdę do salonu raczej jak znajdę czas. A tak na teraz nikt mi nie powie co zrobić? Bo zależy od ustawienie (np. internet albo wap orange) ale po jakimś czasie czasem pisze ‘‘brak pakietów’’…

Czyli mi nie pomożecie? Bo potrzebuje to na teraz;(

Z tego co wiem przy nokiach musisz zmienić ustawienie sieciowe :slight_smile: Wejdź na stronkę orange jeżeli to Twój operator i oni Ci wyślą. Poza tym aby mieć aktywny tylko i wyłącznie GPRS nie możesz mieć aktywnych innych usług (tak jest bynajmniej w Plusie), czyli nie możesz mieć równocześnie aktywowanego Roamingu.

Opera konfiguruje się automatycznie w telefonach więc jeżeli wszystko dobrze ustawisz powinno śmigać :slight_smile: