Nie można przełączyć obrazu na telewizor

Mam taki problem mam laptopa i Viste i podłączam czasami telewizor przez wejście VGA na początku nie było z tym problemów tylko teraz jak podłączam telewizor to na telewizorze komunikat tryb niedostępny bo dla telewizora jest tylko dostępna rozdzielczość 800x600, której on nie obsługuje, drugi problem to to, że jak próbuje zainstalować nowsze sterowniki NVIDIA to wyświetla się komunikat "NVIDIA nie może znaleźć sterowników z aktualnym sprzetęm.

Nazwa laptopa to…?

Skąd pobierasz sterowniki?

nazwa laptopa to hd dv5 parametry to intel core 2 duo 3 GB ram grafika GeForce 9600 GT, a sterowniki były już zainstalowane, przy kupnie laptopa pod linuxem idzie się normalnie przełączyć na monitor więc to raczej nie wina laptopa tylko Visty.

Nie znalazłem takiego laptopa.Może HP DV5?Ale to tę nie jest pełna nazwa.Podaj dokładną nazwę.

Laptop to HP DV 1040 P7350

Spróbuj tych sterowników.

klik

Dały się zainstalować, ale jest zupełnie taki sam efekt wg. mnie to nie jest wina sterowników, tylko Vista coś spaprała bo na początku działało.

No widze, że nikt nie wie jak to zrobić, a może scooby coś wykombinuje w końcu jest takim fanatykiem windowsa.