Nie można przywrócić systemu z partycji recovery dell

Chciał bym przywrócić system do stanu fabrycznego z partycji recovery, lecz na ostatniej zakładce w programie do przywracania systemu, przed przejściem do formatowania itp. wyskakuje komunikat:

 

“Dysk twardy jest nieodpowiedni dla tego procesu. Użyj dysku twardego o pojemności co najmniej GB”

 

wszystko zrobiłem dokładnie jak na tym filmie 

https://www.youtube.com/watch?v=m3Mbq7eRUfQ

jednak nie dochodzi do formatowania dysku.

 

I jeszcze jedno pytanie czy przywracając system w ten sposób spowoduje sformatowanie wszystkich partycji które utworzyłem po zakupie komputera? Chciał bym tylko usunąć dane tylko z partycji C.

Możliwe że w programie della do recovery jest ustawione na sztywno, że C musi mieć min xxGB, jak możesz powiększ C i zobacz jeszcze raz.

Kompa otrzymałem z jedna partycją po potem podzieliłem dysk. Chciał bym zrobić formaty tylko partycji C jednak chyba ten program do do przywracania kopi zapasowej ani razy\u mnie nie pytał jaką partycję chcę sformatować.

A jak bym wgrał win7 z płyty (bo posiadam na stacjonarnym oryginalny system) czy ten klucz od laptopa przejdzie w takim przypadku. Sterowniki pobrał bym sobie ze strony della. Nie jest to lepsze rozwiązanie? 

Możesz ściągnąć płytkę z najnowszymi aktualizacjami i zainstalować na kluczu klienta. Na 99% aktywuje się potem.