Nie można przywrócić systemu

Po otwarciu strony Interia.pl następuje komunikat “Ta karta została odzyskana” a następnie "nie można powrócić do Interia.pl.Błąd przy przywracaniu strony sieci Web"Próby przywracania systemu nie dają rezultatu i pojawia się komunikat "Zmiany na dyskach F:Nie można cofnąć po tym punkcie,ponieważ dysk został wykluczony z monitorowania Przywracania systemu lub usunięty"Nie mam pojęcia co z tym fantem można zrobić.Skanowanie komputera Nortonem ,MalwareByte,GlaryUtilities,TuneUp,Advanced SystemCare 5 nic nie daje.Proszę o fachową poradę.

Przede wszystkim ustawić możliwość Przywracania systemu dla partycji systemowej, czyli zwykle C (a nie F!). Nie podałeś systemu operacyjnego, ale (jeśli to Windows XP) znajdziesz tę opcję w Menu Start > Akcesoria > Narzędzia systemowe. Pozostałe, nie systemowe partycje mozesz spokojnie wyłączyć z monitorowania. Inaczej mówiąc Przywracanie systemu powinno obejmować jedynie partycje systemową.

Odrębnym problemem jest niedomaganie przeglądarki (też nie podałeś, jakiej?). Można tu wykorzystać program Complete Internet Repair: http://download1us.softpedia.com/dl/454 … intrep.zip Po pobraniu, uruchom i zaznacz tylko pozycję “Repair Internet Explorer…” i Go! Potem restart komputera. Jeśli używasz inną przegladarkę, to “lekarstwa” nie mam!

Dodane 12.11.2011 (So) 11:17

Poprawiłem link do pobrania aplikacji!

nie wiem jak i dlaczego problem ze stroną “Interia.pl” sam zniknął i wszystko działa normalnie/nic nie robiłem/.W związku z tym do Przywracania systemu już nie wchodziłem i nie wiem czy działa ale nie chcę bez potrzeby grzebać w systemie chyba że zajdzie potrzeba.Za fachową poradę dziękuję i skorzystam może później.

Kiedy ta potrzeba istnieje właśnie teraz, by ustrzec się na przyszłość. Właściwie skonfigurowane Przywracanie systemu bywa niekiedy jedyną możliwą pomocą. Źle skonfigurowane jest kompletnie nieprzydatne. Powodzenia!