Nie można się zalogować na Gadu Gadu

Witam wczoraj formatowałem dysk i zainstalowałem na nowo świeży system, wszystkie sterowniki posiadam również do karty sieciowej.

Problem polega na tym że nie mogę zalogować się na GaduGadu ver. 10.5.2.13164, status mam cały czas na niedostępny.

Być może problem tkwi w połączeniu sieciowym, gdyż kiedy wchodzę przez Mój Komputer na Sieć nie wyświetla mojej sieci, wyskakuje tylko u góry okna, pasek z napisem " Funkcja odnajdowania sieci i udostępniania plików są wyłączone. Komputery i urządzenia sieciowe nie są widoczne. Kliknij by zmienić…"

Nie klikałem na zmianę bo jestem w tym “zielony” i nie chce czegoś bardziej zepsuć… nadmieniam że internet normalnie mi działa tylko to Gadu jest nieaktywne

Proszę o pomoc i wskazówki w czym może być problem.

Posiadam Windows 7 (64bit) Ultimate.

Znalazłem przyczynę powyższego problemu a jest nim - Eset smart Security 5.2.9.12, to on mi blokował Gadu Gadu.

Więc proszę mi wytłumaczyć jak w ustawieniach Eseta z konfigurować program by mi nie blokował dostępu do Gadu Gadu?

Usuń Eseta :slight_smile: Zainstaluj sobie dobry zamiennik

Ja tez mam problem z gadu gadu. zainstalowalem wczoraj aktualizację do najnowszej wersji Eset Smart Security i od tego czasu nie mogę się zalogowac do gg, cały czas pisze “trwa logowanie”. Potrafi ktoś pomóc w skonfigurowaniu go tak, żeby pozwalał korzystać mi z gg? Próbowałem różnych rzeczy i chyba sobie nie poradze. przepraszam za błędy ale piszę z telefonu.

Spróbuj wyłączyć filtrowanie protokołu HTTPS (SSL).