Nie mozna skopiowac płyty DVD Video

Postanowilem dzisiaj zabezpieczyc swoja bilbioteczke filmów i zrobic kopie filmów, poniewaz plyty juz sa dosc porysowane a nie chce zeby za jakis czas byly do wyrzucenia, wiec ostatnio przeczytalem ze mozna zrobic kopie filmow do wlasnego uzytku i wlasnie takie chce … Ale mam problem

Chcialem sobie przegrac film " King Kong" i wyskakuje mi podczas kopiowania ze plyta jest nie prawidlowa ;/

Nie wiem co zrobic

A podczas kopiowania drugiej plyty DVD Video na której znajduja sie 2 filmy wyskakuje ze na C jest za malo miejsca , potrzebne jest do nagrania ponad 9 gb a ja mam tylko 4 , to tylko jest tak na C bo po co wiekszy robic

NERO dostalem wraz z nagrywarka, jak kupywalem

Moze sprobowac innym programem prosze o rady …

Fighter proszę poprawić błędy - na forum piszemy po polsku.

zobacz gamejackiem4, może to przez zabezpieczenia.

No tak tylko ze pisze ze nie da sie nagrac bo jest za malo miejsca, wiec czy da sie jakos zrobic aby NERO nie korzystal z pamieci na C tylko na innym dysku

nero express > więcej > konfiguruj > pamięć tymczasowa > ustaw partycje gdzie masz więcej niż 9GB wolnego miejsca.

Pewnie na pewno jest zabezpieczona.

Spróbuj programem który radzi jaconon.

Jeszcze musialem ustawic aby zapisalo obraz na innym dysku, bo jak to zrobilem to i tak nie chcialo … Ale Wielkie dzieki za rade i zobacze jeszcze z tym filmem i dam znac