Nie można uruchomić gry

Witam! Mam oryginalną grę MAX PAYNE 2 i przy próbie uruchomienia pokazuje się komunikat: <a href=

Spróbuj zainstalować najnowszego patcha do gry:

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=max … Google&lr=

Witam! Max Payne2 zabezpieczony jest SecuRom 4.85 i jeżeli jest to oryginał i odpalasz z oryginalnej płyty a nie obrazu z DT to nie powinno być tego komunikatu!

Odinstaluj Daemona i przeczyść kompa CClinerem i zobacz czy pójdzie! :stuck_out_tongue:

Jak odinstaluje Daemon Tools, to “pójdzie” na pewno. Tyle, że to jest nieco wnerwiające. Bo niby z jakiej racji producent jakiejś tam gierki ma mi dyktować co ja mogę mieć na komputerze zainstalowane a co nie? Nic to nie powinno go obchodzić i jeżeli już chce stosować jakieś durne zabezpieczenia, to takie żeby nie ingerowały w zawartość czyjegoś komputera.

A od kąt to taki program jak Daemon tools ma przeszkadzać w graniu w oryginalne gry bo tego nie rozumiem??Mam go też i jakoś nigdy mi nie przeszkadzał!

Najprędzej ten Max Payne to piat!Bo mój jakoś działa i nie wyskakuje żaden komunikat [-X

A masz zainstalowanego daemona? Bo jezeli tak to pewnie masz starsza wersje gry a on ma zpatchowana.

Mam DT lite 4.30.1 i DT pro i nigdy te dwa programy nie przeszkadzały a raczej pomagały w graniu

Gra była kupiona na Allegro ,w oryginalnym opakowaniu , zafoliowana, nowa, zawierała dwie płyty -pierwsza z grą , a druga z patchem polonizującym.Odinstalowałem Daemon Toolsa i przeczyściłem CCleanerem, ale nic to nie dało.