Nie można uruchomić strefy Neostrada TP?!


(1blueinferno) #1

Siema, mam taki problem. Wczoraj wszystko działało, Neostrada włączała się normalnie. Poszedłem spać, dzisiaj włączam i pokazuje się następujące okienko:

Nie można uruchomić strefy Neostrada TP. Część plikw zmodyfikowano lub usunięto. W celu rozwiązania tego problemu zainstaluj ponownie Neostradę TP z menu Start>>Programy>>Neostrada TP.

Ok, ale ja nic nie modyfikowałem, ani nie usuwałem. Nie wiem co robić, poradzi mi ktoś coś?

Aha, jeszcze pojawia się okno mówiące o błędzie w 'ComComp.exe', że można wysłać raport do Microsoftu.

No, pomoże ktoś? Byłbym bardzo wdzięczny.


(Kamil Kluz) #2

Może złapałeś jakiegoś syfa, spróbuj przeskanować antywirem i/lub programem takim jak Ad-Aware(dostępny na vortalu); możesz dać loga z Hijacka; jak masz płytkę to zainstaluj neostrade jeszcze raz.


(1blueinferno) #3

Właśnie nie mam płyty, bo nie jestem u siebie w domu i nie będę miał przez najbliższe dni :? Ale spróbuje antywirem przeskanować, może to coś da.


(wieszak) #4

http://www.interstrada.pl/interstrada/s ... .vm/id/6#1

http://www.atcom.pl/poradnik/dialer.html

A może tak się uda :slight_smile:


(freedom) #5

http://neostrada.info/instalacja.php

znajdź swój modem i zaintaluj wg. tamtej instrukcji. przynajmniej nie będziesz musiał wgrywać tego syfnego oprogramowania od TP, a internet będzie i tak działał :slight_smile:


(1blueinferno) #6

wieszak - jeśli skonfiguruje dial-upa według podanych przez Ciebie stron, wtedy będę płacił dodatkowo za połączenie, jednak ja płacę miesięczną opłatę za neostradę, więc nie bardzo mi się to widzi.

freedom - mam rozumieć, że na podanej przez Ciebie stronie odbywa się identyczna instalacja, jak za pomocą płyty Neostrady? :wink:

PS. Zeskanowałem kompa, wykryło mi 6 trojanów w javie i nic poza tym. Nie pomogło tymsamym.


(freedom) #7

Blueinferno , nie do końca.

zobacz sobie przykładowy opis instalacji:

http://neostrada.info/instalacja.php?id=sagem

zrób tak jak jest napisane (oczywiście dla swojego modemu), uprzednio usuwając oprogramowanie od TP. dzięki temu będziesz miał zainstalowane same sterowniki, bez potrzeby trzymania na dysku syfów od TP :slight_smile: a net będzie działał tak samo, tyle, że system będziesz czystszy.


(1blueinferno) #8

Ok, wypróbuje, dzięki. :wink:


(wieszak) #9

http://www.balon.s3.pl/modules.php?name ... cle&sid=54

to może sie przydać w takim razie. Albo to co podał Freedom

Czyli proponuje jednaj dokładnie przeskanować kompa i wyczyścić z trojanów. Oczywiście najlepiej w trybie awaryjnym i z wyłączonym przywracaniem systemu.

A tu wszelkie info na temat badziewia :slight_smile:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=60116


(1blueinferno) #10

Hehe, poradziłem se. Wystarczyło wejść w Menu Start>>Programy>>Neostrada TP>>Zainstaluj ponownie Neostradę TP. Nie trzeba bnyło żadnej płytki, nic. Jak widać jakimś cuedm mi się odinstalowała :stuck_out_tongue:


(aju) #11

Pozwolę sobie wtrącić mały OT, gdyż nadal nie rozumiem ludzi którzy korzystają z aplikacji TP. I bynajmniej nie jest to pytanie więc nie odpowiadajcie.

I tak skonfiguruj sobie połączenie z neo a nie będziesz miał żadnych problemów a i system będzie lepiej chodził :slight_smile:


(Marcinho21) #12

Moze to jest glupie ale ja mysle ze masz po prostu zmieniony folder docelowy


(Moszeusz) #13

Ta aplikacja standardowa jest za słaba. Dużo lepiej jest gdy się ma sterowniki + autoconnect który też polecam zainstalować. No i sterowniki najnowsze najlepiej.