Nie można uruchomić zainstalowanego programu OpenOffice

(sobewa) #1

Próbowałam kilka razy zainstalować pakiet biurowy OpenOffice.org., .ux. (różne wersje). Plik instalacyjny pobierałam:

• z tego forum

• ze strony producenta

Program instaluje się prawidłowo do końca. Za każdym razem kiedy próbuję go uruchomić mam następujący komunikat:

“Nie można uruchomić aplikacji ponieważ jej konfiguracja równoczesna jest niewłaściwa”.

Sprawdziłam w podglądzie zdarzeń a tam jest taki komunikat:

“Nie można wygenerować kontekstu aktywacji dla C:\Program Files\OpenOffice.org3. Nie można znaleźć zestawu zależnego”.

Po każdej deinstalacji czyściłam programem CCleaner.

Może ktoś będzie w stanie wyjaśnić co oznaczają te komunikaty. Dodam jeszcze, że antywirus KIS 2010 niczego nie blokuje, dodaje go do aplikacji “zaufane”. Z instalacją innych programów a instalowałam je po Office, nie ma żadnego problemu, wszystko prawidłowo działa.

Bardzo proszę pomóżcie mi, muszę koniecznie mieć ten program albo jeżeli jest inny (darmowy), który będzie współpracował z pakietem Word to proszę o wskazanie.

Jeszcze jedna prośba, jaki dobry i niewielki programik polecilibyście mi do konwersji plików z You Tube do MP3.

Dodane 22.07.2010 (Cz) 20:01

Odpowiem sama. Zrobiłam dziecinny błąd, trzeba było koniecznie zrestartować komputer a ja próbowałam od razu uruchomić program.

(przemox) #2

A to ciekawa informacja z tym restartem - w każdym razie przy instalacji pakietu Office.org nie ma czegoś takiego.

(Łukash) #3

standardowo Format Factory

(Kuczkowiak) #4

A po co pobierać i dopiero wrzucać w kombajn jakim jest FormatFactory jak można użyć do tego obojętnie jakiego menegera do pobierania i przed pobraniem wybrać format pliku w jakim ma zostać zapisany , ja osobiście polecam JDownloader.

(Łukash) #5

amorek273 ,Ja osobiście również polecam Jdownloader jak ktoś szuka menadżera pobierania , a nie wtedy gdy ktoś szuka programu do konwersji :slight_smile: .Format Factory to żaden kombajn.

(Monczkin) #6

sobewa , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w nazwie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat viewtopic.php?f=16&t=394978