Nie można usunąć pliku

Hmmm… może pobierałeś ten plik z wrzuty bez rozszerzenia??

Mhm szczerze mówiąc to ciężko mi powiedzieć jak to było pobierane, wiem, że usunąłem to jak zawsze shift+del a to sobie pozostało mając wagę 0kb :confused: najgorsze to to jak już pisałem, że nie mogę tego ani edytować ani nadpisać bo jak chce nadpisać ten plik (np przez notatnik) to tworzy się nowy identycznie wyglądający plik z tym samym rozszerzeniem etc, który ma już jakąś objętość i jego da się usunąć, lecz ten pozostaje dalej.

I jak mniemam pewnie w rejestrze jest gdzieś wpis odpowiadający za wyświetlanie tego, (chyba, że się mylę to mnie poprawcie) tyle, że w tym temacie to ja tak średnio się orientuje.

zabacz w rejestrze:

menu start :arrow: uruchom :arrow: regedit :arrow: Ctrl+f i wpisz nazwę tego pliku

jak znajdzie to usuń cały klucz

Sprawdż : właściwości - zabezpieczenia , czy jako urzytkownik masz ""pełną kontrolę “” nad folderem ,jeśli nie musisz zmienić uprawnienia .

  1. niestety nic nie znajduje

  2. w zakładce zabezpieczenia pisze iż informacje o zabezpieczeniach nie są dostępne, a nawet jakby były to bym tego pewno zmienić nie mógł jak nic co związane z tym plikiem (bo jak już wspominałem nie można go nawet ukryć)

Start >>> Uruchom >>> cmd

i wpisz

DEL “\?\ścieżka dostępu do pliku”

i Enter

niestety i to nie pomaga… komenda w stylu system nie może odnaleźć ścieżki czy jakoś tak.

Spróbuj usunąć za pomocą Delete FXP Files.

Zadziałało! :D:D:D Dzięki Serdeczne za pomoc!

Ten program jest po prostu re-we-la-cyj-ny! Miałem niemal taki sam problem i już traciłem nadzieję po paru dniach przeszukiwania neta, dzięki ogromne! :smiley: