Nie można usunąć pustego folderu

no to lipa … nie wiem co innego z tym mozna zrobić

No to spróbuj w trybie awaryjnym. Ta opcja powinna być, będziesz mógł zrobić to co napisał antiferno.

jak nie bedzie to spróbuj

TuneUp Utilities

i tam jest narzędzie TuneUp Shredder

Niestety też nie pomaga.

A tryb awaryjny?

A może ktoś wie jak zrobić foramt dysku C tak żeby nie usuwać D,z tym,żę C jest systemowym i nie da się ot tak usunąc partycji. Cośtam krzyczy,że nie da rady.

Złączono Posta : 12.09.2007 (Sro) 16:07

To samo,bez zmian.

przychodzi mi na mysl jeszcze 1 rozwiązanie …

prawy klawisz na “D:”

opcja

FORMATUJ

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Za dużo danych do stracenie,potrzebne byłoby mi chyba z 50 płyt dvd

To może spróbuj tak.

Pobierz sobie jakąś leciutką dystrybucję live linuxa, na przykład CDLinux, wypal ją sobie na płycie. Następnie uruchom z niej komputer i z poziomu tego systemu (CDLinux pozwala obsługiwać partycje Windowskowskie) spróbuj usunąc ten folder.

A tak szczerze… Folder nie jest ustawiony na Tylko do odczytu ?? :smiley:

Do czytania -> LINK

pisał ze nie moze do niego wejsc - odmowa dostepu ;]

Tak właśnie jest. i jak odznaczam tą opcję daję zastosuj do tego folderu,podfolderu i plików to niby wszystko jest ok,z tym,że nie da sięustrojstawa wywalić. Nadal komunikuje,że jest używany itp. Najlepsze jest to,że chcialłęm sprawdzić jaki proces jest odp.za to,że on niby jest uruchomiony,to program unlocker napisał mi,że nic go nie blokuje.Czarna magia.Jak ktoś to rozwiąże jest dla mnie Bogiem.

Spróbuj to usunąć jakimś Linuksem LiveCD (KNOPPIX, cdlinux) lub też Vistą LiveCD, może pójdzie.

Pewne system cały czas coś tam trzyma.

Masz zaznaczone wyświetlanie plików systemowych i ukrytych?

a spróbuj jeszcze tak :smiley:

CTRL ALT DEL

zakoncz proces

explorer.exe

nowe zadanie

i przegladasz foldery w oknie które sie pojawi

i dajesz na ten pr klawisz i usun ;>

mozesz jeszcze pozamykac inne procesy

Albo wyłączać po kolei wszystkie usługi (jeżeli ci nie starczy procesów) :smiley:

Start -> Uruchom -> Services.msc (oczywiście musi byc jako admin) i po kolei wyłączasz i sprawdzasz metodą prób i błędów).

Dobra chłopaki zrobiłem inaczej. Przewaliłem wszystko na C i zrobiłem format D -pomogło. Za Waszą pomoc i chęci serdecznie wszystkim dziękuję :smiley:

to się nazywa drastyczna metoda :x

jednak mnie posłuchał :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

DLA WSZYSTKICH CO NIE MOGĄ USUNĄĆ PLIKÓW I FOLDERÓW NIEUSÓWALNYCH

PROGRAM TOTAL COMANDER WERSJA DEMO ZAŁATWIA SPRAWĘ W 2 MINUTY :smiley: :smiley: :smiley: :lol:

TO NARAZKA POWIEDZIAŁ ZBYSEK DO STASKA