Nie można włączyć komputera

Kupiłem windowsa 7 64 I zainstalowalem I wszystko ok kupiłem kartę graficzna nowa i pokazuje mi 8bituw i 16 Mb pamieci tak jakby procesor tylko pracował jak to naprawić help

A podłączasz kabel sygnałowy pod kartę graficzną dedykowaną, czyli tą, którą kupiłeś, czy pod zintegrowaną? Jakim kablem się łączysz z monitorem - D-Sub, DIV, HDMI czy Display Port?

Kartę graficzną D-Sub

Co to dokładnie za karta? Masz do niej sterowniki?

Muj proceosr nie posiada zintegrowanego procesora a moja płyta nie posiada dvi ani vga

Radeon hd 6870
Wlasciwosci jest jako standardowa karta graficznd VGA

właściwie jest to trup, ale mniejsza w biosie masz ustawione startowanie z dedicated nie integry? :)? Jeżeli tak, to może problem jest z kartą…która nie działa.

A jak ustawic startowanie z karty graficznej?

Poszukaj w Biosie grafika i zmieć z igpu na auto lub discret, która zakładka z pamięci nie powiem.

Pomoze oddanie karty do punktu GMS ile za naprawe wezma kasy ?

Jak znalesci karte graficzna w bios
Cmos setup ?

Jeżeli karta by apdła, to wywal na smietnik, potencjalna naprawa trupa pzrewyżśzy koszt.

Przy starcie komputera, zależnie od modelu lub losowo, wbijasz f1 do f12, po wejściu w ekran z niebieskim tłem szukasz słowa grafika i patrzysz jak ustawione.

V02.61 delete prycisnalem i jest po angielsku co mam wcisnaci

szukaj słowa “graphic/video/GPU” bez angielskiego uhm…kiepsko to widzę.

Czekaj, czekaj - a próbowałeś zainstalować sterowniki do karty z poziomu Windowsa?