Nie można wyświetlić niektórych stron www

Witam,

 

ma problem ponieważ nie mogę wyświetlić kilku stron www jak np. www.imgur.com. Problem zaczął się jakoś tydzień temu ale nie wydaje mi się abym coś podejrzanego “złapał” chociaż z tym różnie bywa.

Dzwoniłem do providera ale jedyne co mógł poradzić na dzień dzisiejszy to zresetować router co jak widać nie pomogło.

 

Macie może jakieś pomysły jak to rozwiązać? 

 

Mam problem także z wykonaniem skanu OTL ponieważ wyświetla mi się błąd “Cannot open file C:\Users…\Google\Chrome\User Data\Default\preferences”

Masz AdBlocka? Próbowałeś użyć innej przeglądarki?

Próbowałem użyć 3 przeglądarek. Zero rezultatu. Właśnie skanuje system Nod32, a AdBlocka nie mam.

C:\Users…\Google\Chrome\User Data\Default\ preferences A jest ten plik ? Może tylko do odczytu ma zaznaczone ? Uprawnienia ?

Nie wiem czemu ale skan OTL dzisiaj poszedł. Wkleję raport gdy się zakończy.

Sprawdź jakie dnsy masz na routerze.

Zmiana serwera DNS na 8.8.8.8 rozwiązała sprawę. Jednak problem pozostaje wciąż na telefonie. Zmieniłbym ten adres w konfiguracji Routera ale nie widzę takiego ustawienia tutaj

 

adresy na routerze:  62.179.1.63 i pomocniczy**   **62.179.1.62

 

Problem na razie rozwiązany. Dzwoniłem do UPC powiedziałem co i jak i mają się skontaktować ze mną bo prawdopodobnie coś u nich się namieszało. Dzięki za pomoc.