Nie można zainstalować aktualizacji

(A 4) #1

Witajcie,

Mam problem z zainstalowaniem aktualizacji dla XP. Problem występuje przy automatycznych aktualizacjach jak i po wjeściu na stornę update.

Pobierane są wszystkie,lecz gdy wybieram zaistaluj system inicjuje a po chwili wyskauije monit,iż nie można zainstalować niektóych aktualizacji,z tym,że nie instaluje mi żadnej. I tak za każdym razem,gdy uruchamiam komputer.

Robiłem formatowanie.

System oryginalny,przeszedł test narzędzia do sprawdzania autentyczności Windows.

Próbowałem tak jak radzi Microsoft http://support.microsoft.com/kb/822798/pl ,ale to nic nie pomogło. Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Marcin

(Bardock9) #2

Masz Framework 3 ?

(A 4) #3

Nie 2.0. MAm zainstalować 3.0?

(Bardock9) #4

No zainstaluj i powiedz czy to coś dało.

(Mojagdynia) #5

ja Ci powiem teraz, ze to nic nie da

(A 4) #6

W takim razie powiedz,co pomoże,bo zainstalowanie nie dało nic.

Jedyni,co jest zakończone powodzeniem to Microsoft Windows Installer 3.1

(Bartmail) #7

Instaluj aktualizacje pojedynczo. Jest to czasochłonne ale przynajmniej będzie wiadomo która sprawia problemy.

(A 4) #8

Próbowałem tak robić i za każdym razem to samo :?

(Mister1294) #9

a może masz vira który to blokuje? daj logi :wink:

(Mojagdynia) #10

zatrzymaj usluge Windows Update i wywal folder %windir%/SoftwareDistribution

niekoniecznie musi byc to to. Aktualizacje pobierasz automatycznie czy przez serwer np WSUS?

(A 4) #11

Wirusa nie mam,dopiero,co postawiony sytem. Pierwszy raz zdarza mi się coś takiego,a robiełem to już kilka razy i zawsze było ok.

Aktualizacjępobieram automatycznie,albo wchodzę na strone Windows update i tam mi wyszukuje niezbędnych. Jest ich dobrze z 80.

Gdzie znajduje sięten folder %windir%/SoftwareDistribution ?

Ps. A można jeszcze w inny sposób uzyskać niezbędne aktualizacjie ? Kiedyś coś mi świta robiłęm to gdzieś chyba w opcji panelu sterowania,ale być może się mylę...

(Monczkin) #12

Oty --> kosmos

(Gutek) #13

HJT jest czysty.

możesz wpis usunąć HJT

(A 4) #14

To znaczy? Nie rozumiem tego,co napisałeś. Coś nie tak?

(Bbieniol) #15

OT = Off Topic = coś, co nie jest związane z tematem. A strzałeczka w kierunku "kosmosu" oznacza, że zostają one przez Monczkina usunięte :slight_smile: