Nie można zainstalować gry "PIORUN"

Przez ponad godzinę instalowała się gra PIORUN na komputerze wnuczki. Po informacji, że instalacja zakończyła się sukcesem, nie można jej uruchomić. Zdeinstalowałam i spróbowałam ponownie, ale gra się nie otwiera. Przesyłam log z ComboFix, więcej nie mogę, bo nie mam już dostępu do tego komputera. Dopiero jutro. Proszę o sprawdzenie loga.

Dodane 18.04.2009 (So) 16:17

http://www.wklejto.pl/31540

Witam, Problem wcale nie musi leżeć po stronie zawirusowanego komputera, sprawdź czy wnuczka ma zainstalowane biblioteki directx i sterowniki karty graficznej od producenta. Czy ta gra w ogóle się nie otwiera? Czy podczas otwierania wyświetla się jakiś błąd/komunikat? Czy gra jest oryginalna? Oczywiście logi można sprawdzić.

Pozdrawiam, Rafal560

Witam, wszystko ma. Gra jest oryginalna (kupiłam jej w prezencie). :frowning: Nie wiem jednak, czy to nie wina zintegrowanej karty graficznej na płycie Asrock. Na opakowaniu gry jest napis: Karta graficzna 128 MB zgodna z directX 9.0c, wspierająca technologię Pixel Shader 3.0. UWAGA: zintegrowane układy graficzne nie są obsługiwane (układy Intel on-board/Mobile /Express, SiS,S3,ATI,nVidia oraz procesory graficzne stosowane w laptopach". Czy to oznacza n że nie będzie gra działać na karcie zintegrowanej??? :shock:

Ta zintegrowana karta obsługuje direct 9.0, co za tym idzie, wszystkie nowe technologie typu Pixel Shader 2.0, Bumpmaps itp. No włśnie Pixel Shader 2.0 a nie 3.0. Może o to chodzi???

Jestem za cieńka aby to rozwiłać! :roll:

a jaka to dokładnie grafika ??

Nie pamiętam, jutro sprawdzę, nie mam tu tego komputera.

Dodane 20.04.2009 (Pn) 8:56

Karta grafiki (zintegrowanej) Intel ® 82915G/GV/910GL Exspress Chipset Family