Nie można zainstalować programu Everything-1.3.4.667b 64-bit

Hej,

Ewentualnie może nie chodzić o samą powierzchnię do przeskanowania, a bardziej o ilość partycji czy dysków, bądź o jakieś specyficzne ustawienia w systemie. Na mojej siódemce też nie chciał się odpalić poprawnie - w lapie mam dwa dyski 320 GB.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Trafiło do mnie, że program Everything może być z nazwy w konflikcie z ustawieniami systemowymi, gdy miało się, albo ma program Autoruns. Aktywna zakładka Everything i do niej przypisane uruchamianie aplikacji, może być w konflikcie z programem Everything. Jeśli w Autoruns coś się w zakładce Everything odznaczy, a do traya wchodzi program Everytging, to może być konflikt. Ja nigdy Autorunsa nie instalowałem i to portable nie uruchamiałem z systemem, no i program Everything też był portable i miał odznaczone rezydowanie w trayu, to u mnie mogło na win7 i na XP nie wystąpić błąd.

Takie to spostrzeżenie.

Bogdan_G - … a w opcjach programu coś zmieniałeś?

Ustawiłem, żeby nie wyszukiwał aktualizacji, żeby nie startował z systemie, żeby nie działał w tle i żeby go nie było w trayu. Klienta i tam innych nie dotykałem. Chodziło mi o wyszukiwanie. Z powodu, że z prawokliku nie było potrzebnej opcji - otwórz folder zawierający itd, czyli otwórz lokalizację, to wyrzuciłem z komputerów ten Everything. Cóż. Wiele tysięcy w sekundę wyszukuje wise jetsearch portable. To czysty program i wpierw mi służył. Stabilny i OK, czego nie mogę powiedzieć o instalacyjnym wise jetsearch. Dokładny skaner znalazł w nim zaszyfrowany plik, całkowicie nie do rozgryzienia. A taki zakalec, nigdy nie będę tolerował. Właśnie w portable nie było tego. W innym instalacyjnym wise program uninstaller, też to było, a w portable - nie.

Można jednym klikiem wybrać wszystkie pozycje, skopiować itd, http://prntscr.com/3ze43i

 

Win 7 ma tak uciążliwe wyszukiwanie, że ten 32bitowy śmiga na x64, że dla mnie spoko.

Może spróbuję 32-bit wersję tego programu, bo instalowałem 64-bit

No tak, wersja 32 bit potrable chodziła u mnie w laptopie.

Zastanowiło mnie, czy ten plik everything.ini z mojego win7 x64, mimo, że był do wersji portable 32 bit, czy go nie można byłoby podmienić u Ciebie w folderze Everything. To przecież plik ustawień u mnie, a program działał. Plik jest dalej do pobrania z linka, z postu na poprzedniej stronie, a nie jest mi potrzebny. Po pierwszym uruchomieniu tworzy się plik ini.