"Nie można zainstalować sprzętu"

Po ponownym zainstalowaniu Windowsa XP Professional (uaktualnieniu) wyskoczył mi taki błąd (patrz temat).

Komputer nie może sobie z tym poradzić, a mnie zaczyna to wkurzać (bo ile razy można kilikać zakończ).

Czytałem troche jak to naprawić ze strony http://windows.howto.pl/artykuly,windows-31-252-0.html ale to nic nie dało.

Problem dotyczy zainstalowania sterowników do klawiatury Logitech’a. Działa, ale chciałbym mieć ten błąd z głowy…

Niestety nie działa podczas uruchomienia i nie moge za jej pomocą włączyć trybu awaryjnego. Musze podpinać inną :stuck_out_tongue: .

Z góry dziękuje za pomoc.

Wejdź w BIOS i poszukaj tam funkcji “USB Keyboard support” i weź na Enabled,

Co do tematu to może spróbuj pod inny port ją podłączyć i wtedy stery zainstalować??

Co do BIOS-u to poproszę łopatologiczne wyjaśnienie :smiley:

A jeśli chodzi o inne porty - już sprawdzałem i nic to nie dało :frowning:

U mnie to jest w zakładce Integrated Peripherals, ale u Ciebie może tam tego nie być, więc poszukaj.

Ale czego konkretnie mam szukać - nie mam zielonego pojęcia o BIOS-ie i gdzie mam go szukać, jak wygląda itd.

Do biosu wchodzisz klawiszem DEL lub F2 podczas startu komputera (na ekranie startowym będzie napis Press DEL to enter setup). W biosie szukasz Integrated Peripherals i wchodzisz enterem. Wewnątrz znajdujesz USB Keyboard Support i klawiszami Page Up/Down (lub wchodzisz enterem) zmieniasz na Enabled. Wychodzisz zapisując klawiszem F10.

Możesz też włączyć, jak tamtego nie ma:

usb legacy support

usb dos support

Co to BIOS

Wchodzisz w BIOS (w zależności jaki masz, ale chyba jak włączysz kompa to odrazu naciśnij DEL), potem przechodzisz do Integrated Peripherals i tam szukasz USB Keyboard support i weź na Enabled.

Ok, klawiatura działa podczas uruchomiania, ale problem ze sterownikami nadal jest aktualny :frowning:

Jakieś pomysły…?

Nie Masz jakiejś płytki ze sterami?

Jaki jest model tej klawiatury, to spróbuję znaleźć jakieś stery w sieci?

Dzięki za podpowiedź ze sterami w sieci :smiley:

Zainstalowałem stery, nastąpiła aktualizacja i na razie wszytko jest w porządku :smiley:

Wielkie dzieki wszystkim którzy mi pomogli!