Nie można zainstalowac sterowników realtek

Witam, moja karta dźwiękowa to Opis urządzenia

Typ Intel 82801GB ICH7 - High Definition Audio Controller [A-1]	PCI

, mam do nie sterowniki, które nazywają się sp39852. Mój system to Windows xp pro sp3. Problem jest taki. Dźwięk był normalnie, wyłączyłem kompa, na drugi dzień zauważyłem brak dźwięku, a że zdawały się podobne problemy postanowiłem zainstalować sterowniki. I tu powstał problem. Otóż pod koniec instalacji wyskakuje błąd. UAA mam zainstalowane bo jest w sp3 (osobno się nie da bo system sie pluje ze nieaktualne). Czy konieczna będzie zmiana systemu, czego chciałbym uniknąc. Proszę o pomoc :cry: płyta główna

Pole	Wartość

Właściwości płyty głównej	

ID płyty głównej	

Nazwa płyty głównej	Hewlett-Packard HP Compaq dc7600 Convertible Minitower


Właściwości magistrali FSB	

Typ magistrali	Intel NetBurst

Szerokość magistrali	64-bitowy(a)

Rzeczywista częstotliwość taktowania	200 MHz (QDR)

Efektywna częstotliwość taktowania	800 MHz

Przepustowość	6400 MB/sek


Właściwości magistrali pamięci	

Typ magistrali	Dual DDR2 SDRAM

Szerokość magistrali	128-bitowy(a)

Rzeczywista częstotliwość taktowania	267 MHz (DDR)

Efektywna częstotliwość taktowania	533 MHz

Przepustowość	8533 MB/sek


Właściwości magistrali mikroukładu płyty głównej	

Typ magistrali	Intel Direct Media Interface

Dodane 19.08.2011 (Pt) 16:52

PS nie mam oryginalnych sterów, bo dostałem samą skrzynkę. Stery do chipsetu są :slight_smile:

Spróbuj tego :slight_smile:

Niby a działa, ale nie tak jak powinno. Tzn. mam dźwięk, aż nadto. Jak mam przyciszone głośniki to mi działa ten wbudowany w kompie. A jak pogłoszę na głośnikach, to wtedy się załączają i grają wszystkie :oops:

Jedras2009 , wejdź w BIOS i wyłącz jak dobrze pamiętam “Internal Speaker” (ustaw na disabled)

Dzięki teraz wszystko śmiga, tylko dlaczego te ze strony hp dedykowane dla karty nie chcą się zainstalować? Pytam z ciekawości :slight_smile: