Nie można zainstalować systemu w laptopie


(rencista) #1

Mam problem z zainstalowaniem legalnego systemu w laptopie HP obojętnie czy Win 98 czy XP :o Po wyczyszczeniu dysku instaluję na czysty dysk i wtedy kiedy mam wpisać np: w Win 98 nazwę usera to klawiatura przestaje działać. Podbnie jest w XP ale w momencie kiedy instalator wszystko sprawdził i oczekuję na komendę instakować system czy nie to klawiatura odmawia pracy. Co może byc przyczyną . PILNE. POZDRAWIAM :lol: :lol: :lol:


(Bartekviper) #2

Czy klawiatura działa poprawnie do momentu, który opisałeś ??


(rencista) #3

Tak działa bez problemu. Podłączałem klawiaturę zewnętrzną i też działa tylko do tego momentu co opisałem :o


(Cezary Nowak) #4

Szczerze mówiąc nie wiem co się może tam dziać, jednak proponował bym na początek update biosu. Zobacz też czy nie masz tam (bios) włączonej klawiatury USB (lepiej wyłączyć).


(rencista) #5

Właśnie próbuję jeszcze raz instalowac.Instaluję WIN 98 /wyd II/ zobaczymy dokad dojdzie.

Złączono Posta : 06.02.2007 (Wto) 16:27

Niestety doszło do podania informacji o użytkowniku i nie działa klawiatura, kursor miga w polu nazwisko ale niestety nie można nic wpisać.


(Bartekviper) #6

Spróbuj podłączyć zewnętrzną klawiaturę. Jakąkolwiek i napisz czy działa.


(rencista) #7

Przecież już pisałem ,że podłączałem i niestety też nie działa od :-x momentu j.w.


(Ferdek31) #8

jak masz stację dyskietek przy tym laptopie i cd rom odpal kompa z dyskietki startowej z obsługą cd romu to zainstalują Ci się sterowniki klawiatury /keyboard2 / i potem wejdź na cd rom i uruchom instalatora win 98. / xp nie /. Widocznie laptop nie przyjmuje sterowników klawiatury z płyty.