Nie można zainstalować systemu w laptopie

Mam problem z zainstalowaniem legalnego systemu w laptopie HP obojętnie czy Win 98 czy XP :o Po wyczyszczeniu dysku instaluję na czysty dysk i wtedy kiedy mam wpisać np: w Win 98 nazwę usera to klawiatura przestaje działać. Podbnie jest w XP ale w momencie kiedy instalator wszystko sprawdził i oczekuję na komendę instakować system czy nie to klawiatura odmawia pracy. Co może byc przyczyną . PILNE. POZDRAWIAM :lol: :lol: :lol:

Czy klawiatura działa poprawnie do momentu, który opisałeś ??

Tak działa bez problemu. Podłączałem klawiaturę zewnętrzną i też działa tylko do tego momentu co opisałem :o

Szczerze mówiąc nie wiem co się może tam dziać, jednak proponował bym na początek update biosu. Zobacz też czy nie masz tam (bios) włączonej klawiatury USB (lepiej wyłączyć).

Właśnie próbuję jeszcze raz instalowac.Instaluję WIN 98 /wyd II/ zobaczymy dokad dojdzie.

Złączono Posta : 06.02.2007 (Wto) 16:27

Niestety doszło do podania informacji o użytkowniku i nie działa klawiatura, kursor miga w polu nazwisko ale niestety nie można nic wpisać.

Spróbuj podłączyć zewnętrzną klawiaturę. Jakąkolwiek i napisz czy działa.

Przecież już pisałem ,że podłączałem i niestety też nie działa od :-x momentu j.w.

jak masz stację dyskietek przy tym laptopie i cd rom odpal kompa z dyskietki startowej z obsługą cd romu to zainstalują Ci się sterowniki klawiatury /keyboard2 / i potem wejdź na cd rom i uruchom instalatora win 98. / xp nie /. Widocznie laptop nie przyjmuje sterowników klawiatury z płyty.