Nie można zgrać muzyki w WMP11

:!: :?: :arrow: Po zmianie rozmiarów partycji nie mogę zgrać mojej muzyki z CD, którą wczesniej nagrałem i wypaliłem w Nero 6.

Wczesnie nie miałem tych problemów, a płyta z wiadomych powodów nie jest zabezpieczona przed nagraniem.

Czy`należy skonfigurować na nowo WMP 11? czy instalować starszą wersję. Mam windowsa XP Home Edition z SP2 :frowning: #-o

Jeśli inne programy działają prawidłowo to i Windows Media Player powinien działać. Piszesz zbyt ogólnie mówiąc że “po zmianie partycji…” - ale czy instalowałeś na nowo programy, czy też pozostały w stanie sprzed zmiany partycji. Radzę abyś odinstalował dokładnie Windows Media Playera i zainstalował ponownie. Nie widzę potrzeby konfiguracji WMP, bo po zaistalowaniu działa prawidłowo i nie warto grzebać w ustawieniach. Nie dopuszczam myśli, że masz WMP zainstalowany przy użyciu sztuczek na niezbyt lekalnym systemie. Wtedy mogą być problemy z jego działaniem.Starszej wersji nie radzę, bo 11-stka świetnie działa. Mam dwa komputery - jeden staruszek, drugi nowszy. Na obydwu mam wersję 11 i działa bez zarzutu.Pozdrawiam i życzę abyś w święta słuchał muzyczki z WMP.

#-o :arrow: Serdecznie dziękuje za informacje. Mam legalny pragram lecz gdy próbuję odinstalować WMP11 to wyskakuje mi info. że nie można odinstalować,bo już usunieto pliki odinstalujące i w podglądzie " usuń/dodaj program" widać pozostałość 5 MB z całości, które nie mogę usunąć. Życzę również WESOŁYCH ŚWIĄT.