Nie można zmienić tapety

Proszę o sprawdzenie Loga… Bo nie moge ustawić tapety i komputer mi bardzo muli a także nie które strony się nie otwierają na IE.

Zmień tytuł na konkretny

Pozdrawiam Gutek2222

  1. Wyłączyć Przywracanie systemu w XP TU

  2. Zastartować do trybu awaryjnego bez internetu(opis w linku wyżej).

  3. Zaznaczyć wskazane wpisy w Hijacku i kliknąć Fix checked. Wpisy zostaną usunięte.

  4. Skasować z dysku pliki, które podkreśliłem na czerwono

  5. Dokończyć skanerami online - Skanery do wyboru

  6. Pokazać nowy log :stuck_out_tongue:

Daj też log z Silenta - http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

OK zrobiłem wszystko co mi powiedziałeś… Strony których nie mogłem wcześniej otworzyć już sie ładnie otwierają. Komputer chodzi dosyć szybko. Ale tapety nadal nie moge ustawić… Proszę o dalszą rade…:slight_smile:

Nowy log:

log z Silenta:

Użyj Pocket Killbox. Zaznaczasz opcję Delete on Reboot oraz All Files i w polu Full Path of File to Delete wklejasz ścieżkę

*C:\WINDOWS\System32* xptptt.dll i naciskasz X czerwony. Program poprosi o reset kompa … czyli resetujesz.

Znająć życie będzie w rejestrze:

Poczytaj Uprawnienia dla LEGACY - http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … topic=6745

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Ustaw rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij podwójnie zrobiony plik i potwierdź >>> reset kompa

No tak zrobiłem wszystko co kazałeś a tapetki nadal nie moge ustawić…

Plik xptptt.dll usunełęm skutecznie wcześniej Avast przy włączeniu komputera mnie upominał że ten plik jest zainfekowany… Nie mogłem go usunąć ani znaleść jakoś ręcznie. Dopiero Pocket Killbox to usunełem.

A ten plik FIX.REG ma być na pulpicie ?

Proszę o dalszą rade… :?

Jak zrobisz ten fix.reg to użyj jego - może być na pulpicie, to odblokuje tapetkę

Tak będzie Ci najwygodniej :slight_smile:

Dwukrotne klinięcie spowoduje na niego doda do

rejestru systemowego to, co jest w nim napisane

Restart komputera jest potrzebny, by system

zobaczył wprowadzone zmiany :slight_smile:

Spoko i wielkie dzieki za profesjonalną pomoc… Już fajną tapetkę sobie ustawiłem :wink: pozdro