Nie odtwarza mi filmów

Nie wiem co się dzieje ale po zmianie karty graficznej i reinstalacji systemu(domagał się gruntownego formatowania) nie mogę odtworzyć żadnego filmu(ściślej mówiąc odtwarzacz się uruchamia, obciążenie procesora wzrasta na full i delikatna zwiecha czekma kilka minut i bez zmian) próbowałem reinstalacji kodeków, instalacji alternatywnych pakietów z kodekami no i ponownej instalacji systemu. Co może być przyczyną?

Z góry dzięki za wszelką pomoc.

a masz kodeki ??

Jak nie masz to ściągni tutaj -----> http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=36

mam wszelkie kodeki i żadne nie pomagają(oczywiście nie wszystkie naraz zainstalowane) zresztą nawet windows media player nie chce otwierać plików .wmv

Może masz za słaby system…

Napisz co się wyświetla!

Codziennie wspieram! :wink:

odpada bo przed zmianą karty graficznej działało a zmieniałem na lepszą. System to win XP prof. więc też powinno być ok

nic tylko zwieche łapie

jezeli chodzi o kodeki to jak masz za duzo ich to źle , zainstaluj jedne a dobre :slight_smile:

tu sie mylisz bo mam jeden pakiet na raz nigdy więcej. Jedne nie działają ito usuwam je instaluje drugie ale nadal to samo zresztą do plików .wmv żadne kodeki nie powinny być instalowane a i tak nie działają. Więc problem racze nie leży po stronie kodeków