Nie odtwarzają mi się filmy

Jak w temacie. Gdy coś włączam , to się normalnie uruchamia, głos jest, ale obrazu brak i czarny ekran. Dziwne jest też to , bo próbowałem zobaczyć czy w Wind. Movie Makerze bedzie coś widać, no i gdy przerabiam jakiś filmik , a w tym czasie włączę go w jakimś programie to on się normalnie odtwarza i wszystko widać :shock: Gdy wyłączę Win. Movie Maker to znowu nie mogę nic oglądać . Nie rozumiem tego . Co mogę zrobić?

Zacznij od tego jaki masz system, płytę główną, kartę graficzną, dżwiękową, zainstalowaną wersję sterowników oraz jakie masz kodeki ??

Nikt nie jest P. Bogiem. :frowning:

Może nie masz jakiegoś kodeka? Zainstaluj kodeki, jeżeli wcześniej miałeś zainstalowane jakieś inne kodeki odinstaluj je przed instalacją.

Jeżeli to nie pomoże spróbuj odtworzyć film programem VLC

:slight_smile:

kodeki nie mają nic do tego jak to jest FILM PIRACKI !!

ja mam wgranego all playera, ffdshadow, real alternative i wszytskie typy plików mi się otwierają.

i nic niestety nie pomogło.

Masz zainstalowane sterowniki do karty graficznej?

to wina kodeków bądź wady filmu (jeśli jest poracki) innej możliwości nie ma (sterowniki od karty graficznej nie mają nic do tego)

mam .

mówię .to jest dziwne. bo obecnie ogladam filmy przy włączonym Windows Movie Maker ;x

tylko wtedy działa. nie wiem co jest nie tak.

Dodane 06.02.2009 (Pt) 20:35

ale nie mowie tu tylko o filmach .

wszystkie teledyski itp . przy odtwarzaniu nie mają obrazu.

teledyski w przeglądarce internetowej?

w jakim formacie są te filmy, które k-lite nie chce odtworzyć?