NIe odtwarzają się filmy DVD

Witam mam problem z filmami DVD bo żadnym programem nie mogę odtworzyć filmu pożyczonego z Video Max 'a w ZoomPlayer 'ze wysakuje czerwony napis file is need codec’s or corrupted, WMP nie może odtworzyć GOM player też nie i Sub-Edit również mam XP codec Pack, XVid DivX, i real alternative (ten od *.RMVB) i nie działa

Nie wiem co można jeszcze zrobić … pomóżcie …

Polecam “Dziobas Player” … posiada wszystkie kodeki w sobie, odtwarza wszystko co można sobie życzyć :!:

Venice3000 , nie pomogło … Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł ??

Hmm… To może spróbuj użyć programu VLC media player. Ja go używam i wszystko ładnie odtwarza :slight_smile: (ma w sobie potrzebne kodeki).

Polecam też odinstalować wszystkie kodeki i zainstalować Codec Pack All in 1… Wtedy nie powinieneś już mieć problemów z żadnymi filmami :slight_smile: (teoretycznie :stuck_out_tongue: :wink: ).

Klikasz na ikone napędu (ikona filmu DVD) prawym przyciskiem myszy -> Otwórz za pomocą -> Wybierz program -> Szukasz ścieżki do Dziobasa … i musi śmigać. Chyba że Twój napęd ma problemy z płytami, lub jeśli płyta jest uszkodzona … wtedy nie poleci. Sprawdź na innym sprzęcie. A ja Cie zapewniam, że Dziobas wszystko odtwarza (żadne kodeki nie są potrzebne), co nie jest uszkodzone. :smiley: