Nie orginalne oprogramowanie?

(E Linka91) #1

Co mam zrobić jak przy naprawie komputera zainstalowano mi nieoryginalne oprogramowanie??

(matfeusz) #2

Jakie oprogramowanie? System?

(Enter6000) #3

Po prostu je odinstaluj. A co dokładnie Ci zainstalowano? Windowsa?

(towerone) #4

Pozbyć się go, istnieje wiele programów darmowych, które są naprawdę dobrą alternatywą na komercyjne oprogramowanie.

P.S.

popraw temat, wyraz "nieoryginalne" piszemy razem.

(E Linka91) #5

a jake np. programy??

A co do tego to jak sprawdzałam oryginalność systemu Windows t o wyszlo ze klucz jest nie zatwierdzony przez Microsoft czy cos takiego.

(towerone) #6

O co Ci dokładnie chodzi? O jakie programy?

(matfeusz) #7

Eljo , jeśli chodzi Ci o system to bezpłatną alternatywą jest np. Linux.

(Enter6000) #8

Posiadasz oryginalny system Windows? W domu, w pudełku, płyta z numerem seryjnym...

Dlaczego oddałeś komputer do naprawy?

(Agropol1991) #9

głupie pytanie

widocznie coś sie chrzaniło chyba tako sobie sie kompa nie pozbywamy co więcej jeszzce za to płacić ?

(Enter6000) #10

Eljo , czekamy na odpowiedź.

Teraz to jest chyba OT, ale... coś się psuje - sprzęt - to wymieniamy części i oddajemy w nienaruszonym stanie. Jeśli soft - to format i na tym powinno się skończyć. Czy serwis ma prawo instalować nieoryginalny soft? Wątpie.

(matfeusz) #11

A w ogóle to gdzie dałeś komputer do naprawy? jakiemuś serwisowi czy może koledze?

P0 1 - Po co się pytasz jakie np. programy to mogły być skoro już stwierdzasz że masz nielegalne oprogramowanie .

Po 2- Zapewne od niedawna masz komputer - broń boże Linux ! Przy najmniejszym problemie będziesz musiał zgłaszać się na forum .

Także nagranie płyty bootowalnej - dla początkującego ,nieznającego się na komputerach użytkownika to czarna magia

(Kpc21) #13

Zainstaluj oprogramowanie od nowa, z własnej płyty instalacyjnej, którą dostałeś przy zakupie komputera.

(E Linka91) #14

nie mam komputera od dawna tylko od paru lat.

Poprostu dałam do oczyszczenia bo miałam zawalony komputer.