Nie oryginalna kopia systemu Komplikacja 7601

Hej kilka tygodni temu po aktualizacji pojawił mi się tekst wodny “Windows 7 Komplikacja 7601. Ta kopia systemu Windows nie jest oryginalna”

Instalowałem Windows kilka miesięcy temu z czystej kopii HP 64bit. Użyłem swojego klucza spod laptopa, system został aktywowany telefonicznie więc nie wiem dlaczego mam niby nie oryginalny system…■■■…

Pokaż screeny z wiersza polecenia:

slmgr -xpr

slmgr -dlv

slmgr -dli

miałem ten sam problem na laptopie asus,po kilku miesiacach pojawił sie dokładnie taki sam komunikat,ze system jest nielegalny…natychmiast przywrociłem system z part recovery i problem sie rozwiazał.Natomiast moja znajoma kupiła sobie netbooka HP, Win7 starter, po drobnej ingerencji w sytem tzn zmiana koloru paska,tapety itd ten komunikat pojawia sie własciwie po kazdym właczeniu netbooka,pomimo,że we własciwosciach komputera jest informacja,że system został aktywowany .

ehhhh najwyżej odinstaluje te aktualizacje… Jak zwykle Microsoft szuka dziury w całym.

Tutaj jest opisana jedna z możliwych sytuacji Klik

Nie ma sensu od razu wgrywać nowego systemu. Zadzwoń na infolinię Microsoftu i on powinni powiedzieć Ci jak rozwiązać ten problem.