Nie otwierają się programy

Mam taki problem z notebookiem, mianowicie nie mogę otworzyć niektórych programów, m. in. przeglądarek - IE w ogóle się nie włącza (w procesach na chwilę się pojawia i znika), a Chrome po odpaleniu zaraz pojawia się komunikat że program zostaje zamknięty. Oprócz tego brak kontroli w niektórych opcjach np. zapory, nie da się zainstalować Hijackthis, podczas instalacji twierdzi, że musi być zainstalowany na dysku lokalnym, a przecież na takim próbuje go zainstalować.

Wykonaj skan OTL analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741 jeśli nie będziesz mógł uruchomić OTL, uruchom komputer w trybie awaryjnym (instrukcja) i zrób skan.

Przenoszę do bardziej odpowiedniego działu.

Niestety nie wykonam loga. Jak wiesz, nie otworze przeglądarki. Próbowałem odpalic z dysku zewn., ale pojawia się zaraz komunikat, że program przestał działać i trzeba zamknąć. Skopiować na komputer się nie da (wklejam, wklejam a tu nic), a w trybie awaryjnym dysku zewn. nie widać.

EDIT: Udało mi się skopiować, niestety nawet w trybie awaryjnym OTL jest zamykany zaraz po odpaleniu