Nie otwierające się exe

(Mikolaj8) #1

Witam, dzisiaj szukałem w sieci materiałów do referatu i wszedłem na jakąś stronkę i jakiś syf się przyplątał:confused:

Nie wiem jak sobie z tym poradzić, korzystałem z avasta, ale denerwowało mnie, ze wyświetlał jakieś komunikaty ciągle to go odinstalowałem i chciałem zainstalować NODa, ale w trakcie instalacji wywalało mi jakiś błąd.

Stwierdziłem, ze to nie ma sensu więc zainstalowałem z powrotem avasta, wszystko było by ok, ale nie wyświetlają mi się te dwie niebieskie kuleczki w tray`u:/

Poszukałem w sieci jak temu zaradzić i pojawił się kolejny problem, nie mogłem z polecenia uruchom otworzyć edycji rejestru, jak wpisywałem regedit to nic się nie działo.

Później okazało się jeszcze, że nie mogę otworzyć niektórych plików z rozszerzeniem exe, przez co między innymi nie mogę zamieścic tu logów z HiJackThis ani z Combofixa.

powiedzcie co robić, sesja za pasem, referaty trzeba pisać, a ja się bujam z tym syfem całe popołudnie i mnie już nerwica bierze:/

(towerone) #2

Spróbuj przywrócić system z dnia kiedy jeszcze wszystko było dobrze.

(Mikolaj8) #3

Próbowałem, wyświetla się komunikat po przywracaniu, ze przywracanie niekompletne, bo nie odzyskano danych czy coś takiego miej więcej

(deFco247) #4

Uruchom Combofixa, zmieniając mu nazwę z Combofix.exe na Combofix.com

Tak samo zrób z HiJackThis.

(Mikolaj8) #5

Udało mi sie jakoś uruchomić Combofixa bez żadnych zmian i chyba to pomogło, bo HJThis też zadziałał, ale wrzucę dla pewności logi jak ktoś się zna niech spojrzy:)

HJThis

ComboFix

I jeszcze jedno pytanie, jeśli Combofix coś znalazł i usunął to powinno się teraz usunąć folder Qoobox?