Nie pokazuje dysku wymiennego lecz urządzenie działa poprawn


(KubVard) #1

Witam, mam prolem z odtwarzaczem mp3, a raczej ze znalezieniem dysku wymiennego. Gdy podłanczam go do USB, system wszystko tam robi, te dymki w dolnym rogu ekranu pokazują że wszystko ok, i ostatni że urządzenie działa poprawnie i jest gotowe do urzycia. No to wchodze na "Mój komputer" (mam windows XP) ale tam nie ma dysku wymiennego który by możnabyło otworzyć. W "bezpiecznym usuwaniu sprzętu" też jest on wykryty jako "Masowe urzadzenie magazynujące USB" i na właściwościach pisze: "To urządzenie działa poprawnie." Co się dzieje? Czemu nie mam wyświetlonego dysku wymiennego w "Mój komputer" albo gdzie go moge znaleść? Z góry mówie że jestem totalny Noob w związku z komputerem.


(JNJN) #2

Spróbuj przydzielić mu literę z poziomu zarządzania dyskami.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=41303


(Zbych ) #3

Nie wszystkie playery MP3 mają funkcje dysku wymiennego , niekiedy ten problem można rozwiązać poprzez wgranie nowszego firmware do playera , poczytaj dokładnie instrukcje od playera czy tam coś posze o dysku wymiennym, a co to za odtwarzacz MP3??


(KubVard) #4

No jestem przy tym zmienianiu literek dla dysków

zmieniłem litere na "I" ale tak czy siak nie pokazuje mi go w "mój komputer"

to jest te okno, może coś pomorze:

http://img444.imageshack.us/my.php?imag ... 1586ag.jpg

Edit:

Zbych, odtwarzacz Chindora, Niemiecka firma, ale kiedyś działało poprawnie i był on wyświetlany w"Mój komputer" a teraz wałek :confused:

Edit2:

Po nadaniu literki odtwarzaczowi dalej nie wyskakuje mi on w "Mój komputer" Musze w tym oknie (na zdjęciu powyrzej) kliknąć ppm i "otwórz" wyskakuje komunikat że "litera":confused: nie istnieje, klikam drugi raz i się otwiera odtwarzacz, i moge zrobić to co chciałem ale po ponownym odłączeniu i połączeniu musze wybrać ponownie literke lecz już nie taką samą, alfabet mi się skonczy! :stuck_out_tongue: co mam zrobić?