Nie poprawne funkcjonowanie Internet Explorer 9

Pare dni temu na moim laptopie z systemem windows 7 moja przeglądarka Internet Explorer 8 zaktualizowała się sama do wersji 9.

Teraz w IE9 zauważylem ze pasek adresu www jest krótszy a tuż obok niego otwierają się kolejne karty.

Czy dałoby się tak zrobić, żeby te kolejne karty stron otwierały się pod paskiem adresu www ?

Zauważyłem też, że nie które strony np. webhelp.pl otwierają się wolniej dlaczego ?

Czy da się to jakoś zmienić i poprawić ?

Ustawioną mam strone głowną google.pl i cały czas wyświetla mi w prawym górnym rogu taką ramke w stylu:

Przeglądaj internet szybciej - Zainstaluj Google Chrome

A gdz krzyżykiem wyłącze tą ramke to po ponownym uruchomieniu przeglądarki IE 9 znów mam tą ramke.

A na moim laptopie jest zainstalowana przeglądarka Google Chrome więc nie rozumie dlaczego ciągle mi to wyświetla.

Możecie mi jakoś w tym pomóc ?

Kliknij prawym przyciskiem myszy w wolnym miejscu obok karty i zaznacz “Pokaż karty w osobnym wierszu”. A reklama Chroma się wyświetla, bo IE 9 przedstawia się Googlowi jako IE 9, więc ten wyświetla reklamę swojej przeglądarki.

Darom82 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

A czemu nie które strony www tak mi powoli wczytuje ?

Witam.Posiadam IE9 “webhelp.pl” wczytuję się błyskawicznie.Poczyść kompa programem CCleaner lub odkurzacz.

Pozdrawiam.

Witaj-również mam ie9 i wszystko się ładnie wczytuje ,zrób tak jak pisze kolega a dodatkowo to jeszcze przeskanuj tym

http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte … 13117.html