Nie potrafie usunąc (kernels,zgame,ztools...)

Zaczynam sie denerwować, próbowalem w awaryjnym, szmobrybobry i nic.

Po starcie systemu avast komunikuje o znalezieniu np c:\Windows\temp\5.dlb

indentyfikuje jako Win32-small-akd[trj]

Nastepnie duzy problem mam z niejakim vx3.game, vx2.game…, rownierz w C:…\temp\

i

ztools,zgame…

Oto log:

prosze o jak najszybszą pomoc.

dziekuje z gory

Start >>> Uruchom >>> services.msc >>> zatrzymaj i wyłącz Windows Service Manager , woisy w trybie awaryjnym HJT

Użyj Pocket Killbox. Zaznaczasz opcję Delete on Reboot oraz All Files i w polu Full Path of File to Delete wklejasz ścieżki

C:\WINDOWS\System32\kernels8.exe

C:\WINDOWS\System32\win64.exe

C:\WINDOWS\system32\win16.exe

C:\WINDOWS\system32\dlh9jkdq7.exe

C:\WINDOWS\system32\dlh9jkdq6.exe

C:\WINDOWS\system32\ntos.exe

C:\WINDOWS\System32\service.exe

C:\Documents and Settings\All Users\Dokumenty\Settings\artm_new.dll

C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\Web Folders\ibm00007.exe i naciskasz X czerwony. Program poprosi o reset kompa … czyli resetujesz.

Chcialem podziekowac, usuniete wszystko, avast spokojny. Gutek powinienes podac nr swojego konta w stopce, jakbym mial kase to cos bym tam przelal.:slight_smile:

Mam jeszce 2 problemy:

  1. ctrl+alt+del - menadzer zadan jest nie do uruchomienia(guzik jest wklesly(winxp))

2.trudne do zdefiniowania: od czasu do czasu, przy pracy na pc, mozna uslyszec kilkukrotne klikniecie, po ktorym pc sam przelacza sie pomiedzy programami. Np grając w jakas gre uslysze klikniecie i pokazuje sie myszka i musze klinkac zeby ponownie do niej przejsc.

Rozpoznajecie to?

Jeszcze raz wielkie dzieki

to znaczy? start->uruchom->taskmgr

daje na kb ctrl alt del, i wyskakuje mi jak zawsze "zabezpieczenia systemu windows"czyli opcje takie jak: zablokuj komputer, wyloguj, zamknij system, zmien haslo menadzer zadan i anuluj. sa w postaci guzikow, ale menadzer zadan jest wklesly i nie da sie na niego kliknac.

taskmgr = menadzer zadan jest wylaczony przez administratora <=error