Nie radzę sobie z gspot

(Kroliczek 11) #1

Nie moge odczytac filmu, niby zainstalowalam kodek i nie wiem co dalej, bo nadal nie chce sie uruchomic :cry:

(artide2) #2

jaki kodek?

sciagnij sobie divx,xvid ffdshow,ac3 i best player i wszystko chodzi u mnie na takiej konfiguracji

(Kroliczek 11) #3

sciagnelam xvid, w stat mam napisane 2 compatible codecs installe i co dalej, bo niewiem, cholercia

(artide2) #4

a jakie zakonczenie ma plik ktory probojesz otworzyc?

(x-awier) #5

Odinstaluj wszystkie kodeki, przeczysc rejestr i zainstaluj paczkę :slight_smile:

artide2 co za dużo to nie zdrowo :roll:

(Kroliczek 11) #6

avi... Ciekawe rzeczy piszesz x-awier :-k

(Mateusz355) #7

Ja polecam DivXPowerPack_Lite , klcodec220f, XP_Codec_Pack.

Mam je zainstalowane i jak do tej pory nie ma filmu, który mi nie poszedł.

(_nikt_) #8

Daruj sobie kodeki i skorzystaj z playera któremu nie są potrzebne

VideoLan

Skoro zalecajasz K-lite full , raczej Tobie należą się takie słowa :roll:

(Barti041) #9

a mi nie działa dźwięk tylko w jednym filmie próbowałem już wieloma programami i nic ma rozszerzenie avi, z tylu filmow avi co "się przetoczyły" przez mojego kompa tylko ten jeden nie działa, a u mojego kolegi jest głos w tym samym filmie

(Kroliczek 11) #10

Yyyy, w tym prgramie - videoLan pokazala mi sie wiadomosc Unrecognized format for 'F:\tth.cd2-rex.avi' Chyba nie jest mi dane obejrzec tego filmu, zaraz sie rozplacze :cry:

Złączono Posta : 15.07.2006 (Sob) 22:42

Co za wredny film, wrrr

(boczi) #11

artide2 proszę o używanie polskich znaków w pisowni

(Kroliczek 11) #12

Tyle porad, a ja nadal nie wiem jak uruchomic ten film.. :?

Złączono Posta : 15.07.2006 (Sob) 22:52

Zainstalowałam xp codec pack i... owszem nawet się otworzył, tyle, że ekran jest czarny, widać tylko pasek postepu w rogu (czy jak mu tam :))

Złączono Posta : 15.07.2006 (Sob) 22:55

I co dalej radzicie robić?

Złączono Posta : 15.07.2006 (Sob) 23:01

Ojjj, ludzie już pouciekali :frowning: Ale ja sie nie poddam,za bardzo mnie wkurzył, bedę siedziec do rana, ale go obejrze :smiley: