Nie rozpoznane urządzenia usb

(Nabojek) #1

Witam,

Po podłączeniu mp3 przez usb pokazuje mi się komunikat:

x6bwp2.jpg

a następnie:

"Brak zainstalowanych sterowników tego urządzenia.

Jeśli masz problemy z tym urządzeniem, to kliknij przycisk Rozwiązywanie problemów, aby uruchomić narzędzie do rozwiązywania problemów."

Kreator nie może odnaleźć odnaleźć oprogramowania bardziej odpowiedni niż to, które jest zainstalowane...

Za każdym razem to samo, jakieś pomysły?

(Courtisjackson) #2

a podłączasz to przez jakiegoś huba, lub przedłużkę, przedni panel (w obudowie ) czy bezpośrednio z tyłu do płyty głównej?

Niektóre urządzenia do poprawnego działania i wykrycia muszą być podpięte bezpośrednio do płyty głównej (tylni panel)

(szymon189) #3

Jakie to urządzenie MP3? Zainstalowane masz wszystkie sterowniki z płyty głównej?

(Nabojek) #4

podłączałem we wszystkie wejścia i to samo "nieznane urządzenie"

jest to ten model: http://allegro.pl/k120-odtwarzacz-czytn ... 72734.html

(system) #5

Może to ci coś podpowie

http://support.microsoft.com/kb/871233/pl

(Nabojek) #6

dodam, że po podłączeniu nie pokazuje mi w ogóle "dysku wymiennego", dopiero po resecie trochę "poskacze" i znika na dobre, zero reakcji...

(Courtisjackson) #7

a podłączasz to przez kabel tak to może kabel jest uszkodzony

(Nabojek) #8

sprawdziłem dwa inne i to samo

(SilberPunkt) #9

Obawiam się, że trafiłeś na kolejnego Allegrowicza-cwaniaka sprzedającego buble za grosze i zarabiającego na kosztach przesyłki.

"List polecony ekonomiczny 19,00 zł__"

"List polecony priorytetowy 20,00 zł__"

Dodatkowe informacje o dostawie i płatności

Koszt wysyłki zgodnie z regulaminem 1 szt+1 koszt wysyłki, 2 szt 2xkoszt wysyłki i analogicznie."

Zastanawiam się jak można kupić cokolwiek od Allegrowicza mającego 134 negatywy! #-o

Jeden z ostatnich negatywów: "mp3 nie chce sie wlaczyc pomimo tego ze jest karta micro sd kabel usb nie odbiera na komputerze (napewno nie mam zlego wejscia komputer byl kupywany pare miesiecy temu ) nie polecam! !!

[Odpowiedź z:pią 01 kwi 2011 08:54:20 CEST] Klient nie skontaktował się z nami, nie skorzystał z reklamacji tylko wystawił komentarz negatywny."

To chyba oczywiste, że nikt zdrowy na umyśle nie odeśle do reklamacji odtwarzacza kosztującego 3.49 zł który zapewne był wadliwy już w momencie pakowania. Niestety na takich cwaniaków nie ma mocnych: zgodnie z regulaminem Allegro aby odzyskać kasę musisz mu odesłać towar a wtedy on zwróci Ci TYLKO 3.49 zł! Zysk na przesyłce jest już jego i nikt mu tego nie odbierze.

Wywal to badziewie do kosza i kup porządny odtwarzacz w normalnym sklepie albo chociaż w markecie.

I jeszcze jedno. Myślę, że mimo wszystko warto byłoby się pofatygować na komendę policji i zapytać czy jest jakiś sposób, by ukrócić takie praktyki. Ja zgłosiłem na policji próbę wyłudzenia 40 zł za panel do radia, który nigdy do mnie nie dotarł bo został wysłany na zupełnie inny adres. Po zgłoszeniu faktu na policję i kontakcie telefonicznym policjanta z kolesiem potulnie odesłał pieniążki choć w mailach mocno cwaniakował, że w życiu mi kasy nie odda.

To niby tylko 23,49 ale oszustwa internetowe są ścigane z urzędu bez względu na wysokość szkody.

Jak jeden z drugim dostanie bana na konto na Allegro i fama się rozniesie to może problem zniknie.

:roll:

(Nabojek) #10

Okazało się, że mp3 nie ma wbudowanej pamięci wewn...