Nie rozpoznano urządzenia USB

(Sagric) #1

Witam. Mam denerwujący problem. Otóż pewnego razu bez podłączania czegokolwiek, demontowania komputera itp. wyskakuje mi co sekunde komunikat w prawym dolnym rogu: Nie rozpoznano urządzenia USB (...). Klikam i pisze, że lokalizacje urządzenia z którym jest problem oznaczono pogrubioną czcionką, lecz nie podali mi żadnego urządzenia: okienko jest całe białe. Komunikat dosłownie wyskakuje co sekundę, co jest bardzo denerwujące przy użytkowaniu. Wszystkie urządzenia USB działają poprawnie, nawet jeżeli odepnę wszystkie urządzenia USB komunikat i tak wyskakuje. Nie wiem czy to problem ze sprzętem czy windowsem. W menedżerze urządzeń jest jedynie ten żółty trójkąt z wykrzyknikiem przy ..klawiatura 101/102 ale mimo że klikałem 10 razy odinstaluj, wyłącz usunąłem nawet ręcznie sterowniki to i tak nic się nie zmienia, a w menedżerze nadal jest ten trójkąt przy tej klawiaturze. Nie mam pojęcia czy to jest żródłem problemu. Z góry dziękuję.

(Kuczkowiak) #2

Ta klawiatura jest na USB ?

(Sagric) #3

Tak

(Danielm86) #4

Sagric , zastosuj do klawiatury oczywiście:

http://www.opera-fanklub.cba.pl/poradni ... ziala.html

(Sagric) #5

Nie mam w tym co tam piszą ani myszki ani klawiatury, ale zrobiłem co każą dla "nieznane urządzenie" i nie pomogło nie wiem o co chodzi ale coś poklikałem i trochę więcej wyskoczyło wysyłam zdjęcie bo nie wiem jak to opisywać już.