Nie rozumiem rejerstracji hostingu i domeny

A więc założyłem sobie konto na 5GIGS i muszę je aktywować, ale nie mam domeny :-x I gdy chciałem założyć na .prv.pl to mi pisze w regulaminie m.in. coś takiego:

No i nie wiem co mam zrobić. Nie mogę zarejerstrować hostingu bo nie mam domeny. A domeny nie mogę, bo nie mam strony :stuck_out_tongue: :-x No nie rozumiem po prostu tego. o co z tym chodzi? co ja mam zrobić żeby mi to wszystko działało i będę mógł sobie form wrzucić na tą stronę?? :evil:

Może sie tym postem ośmieszyłem, no ale na serio nie wiem o co chodzi. I proszę o pomoc.

Domene rejestrujesz np. na http://www.home.pl

Prv.pl to jest alias , za domene się płaci.

No to kurde jak na co to ja mam wrzucić i jak?

Zmienić serwer czy co?

Próbowałem ovh.org i goin.pl. Ale na goin.pl w ógóle nie odpowiadało jak chciałem wrzucić na przez klijenta ftp a ovh.org nie wysyła maili z aktywacją (znaczy się jakieś kłopoty ma czy coś). To co ja mam zrobić? :frowning:

prv.pl jest bezpłatny może w niktórych funkcjach ale napewno hosting i domena są bezpłatne :stuck_out_tongue:

No to założyłem sobie konto na prv.pl i jak chcę założyć domenę to mi piesze żebym podał adres aktualnej strony :o . A jak chcę cos zrobic na 5GIGD muszę podać nazwę domeny :o Kurcze to jak ja mam to zrobić?? Proszę o pomoc. Co mam wpisać w prv.pl przy tworzeniu domeny a co w 5GIGS przy aktywacji domeny?

Złączono Posta : 18.02.2006 (Sob) 18:52

No dobra no to mam serwer na 5GIGS i co ja teraz mam zrobić?? żeby mi wszystko chodziło? Proszę o pomoc! :?