Nie są pobierane i wysyłane wiadomości

po wgraniu na nowo Windowsa XP ponownie podłączyłem neostradę 512 z tym ze nie jest wgrana aplikacja neostrady/nie mogłem się lączyć/ tylko łączę się poprzez wybierz numer z połączenie sieciowego-modem USB SpeedTouch 330. Mam założone 3 konta pocztowe w tym jedno na neostradzie. Niestety mimo prawidłowego skonfigurowania kont nie moge ani wysyłać ani pobierać wiadomości-tak w Outlook Express 6,0 jak i w Mozilla Thunderbird. W Outlooku jest informacja o błędzie:"Łączenie z serwerem nie powiodło się.Konto…Serwer…Port 995.Zabezpieczenie (SSL).Tak.Błąd łączy 10060, Numer błędu:0X800CCCOE.Nie wiem co robić .Podejrzewam że to wina TPSA i ich serwerów.Oczywiście poprzez przeglądarki mam dostęp do swoich wiadomości.Ale nie oto chodzi.Prosze o pomoc.

Jeżeli masz dobrze skonfigurowanego klienta a nie łączy, to nic nie poradzisz… załuż sobie lepiej konto np. na gmailu, bo to neostrady to straszna lipa jest. :wink:

Obawiam się, że masz rację z neostradą.Próbowałem się zarejestrować na Gmail ale jest to niemożliwe gdyż usługa jest testowana na ograniczonej ilości użytkowników.Zgadzam się, że usługa wygląda na ciekawą.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight= :slight_smile:

Dzięki Joan za linka.Pozdrawiam.Liczę że otrzymam zaproszenie.

edit:założyłem konto na gmail.Ale podstawowy problem pozostał.Udało się, że pobieram waidomości z neostrady.pl ale z pozostałych kont/onet,tlen,gmail/ nie.Dla gmaila ustawiłem szczególne porty pop 995,smtp 465w/g instrukcji.I nic.

Złączono Posty : 25.01.2007 (Czw) 19:41

edit:założyłem konto na gmail.Ale podstawowy problem pozostał.Udało się. że pobieram wiadomości z neostrady.pl ale z pozostałych kont onet,tlen,gmail nie.Te trzy konta mają porty SMTP-25 POP3-110 zaś gmail SMTP 465 POP3 995.