Nie schynchronizowane napisy w Windows Vista

Witam Nie wiem dlaczego ale napisy nie są schynchronizowane z filmem w windows Vista pomimo, że zainstalowałam kodek k-lite mega codec. Dzieje się to na dwóch odtwarzaczach, których używam: allplayer i subedit player. Może macie jakieś pomysły jak temu zaradzić? Na windowsie XP (drugi komputer) wszystko jest w porządku, ale na laptopie z vistą już nie jest tak fajnie. Za pomoc będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam forumowiczów :slight_smile:

================

Temat odblokowano.

Monczkin.

a napisy nazywają się tak samo jak film??

Filmy i napisy nie mają takich samych nazw.

Nie sądzę jednak aby było to przyczyną ponieważ napisy wcześniej na allplayer chodziły dobrze z vista. A na XP nie ma problemu. Wiadomo. Raczej myśl, że to kodeki albo następuje jakaś niezgodność w systemie. W każdym bądź razie coś jest nie tak :confused: Nie wiem co o tym myśleć, bo już prześledziłam całe forum w poszukiwaniu jakiejś wskazówki. Czekam na dalsze tropy. Pozdrawiam ciepło Was :slight_smile:

a odpal w wmp i powiedz czy oki…albo sprobuj odpalic w trybie zgodnisci allplayera

Co masz na myśli przez “tryb zgodności allplayera”??

prowoklik na allplayera–>właściwości–>zgodność–>zaznaczasz uruchom w trybie zgodności–>wybierasz windows xp sp2

Dzięki za pomoc kuhar. :slight_smile: Pozdrawiam

Miałem ten sam problem z napisami nie dość że były nie zsynchronizowane to wyświetlały się pod filmem i nie było ich widać, moim zdaniem jedyną radą na to jest program VLC media player, spróbuj go zainstalować, powinno pomóc. pozdrawiam .