Nie Słychać dźwięku

W moim systemie przestał działać głos. NIE ma głosu w filmach,muzyce oraz głosów systemowych. Sterowniki mam zainstalowane i nadal nie ma głosu. Głośniki są sprawne ponieważ sprawdzałem na swoim innym komputerze.Mam płytę główną GIGABYTE GA-K8NS i mam zintegrowaną kartę muzyki.Zawsze instalowałem sterowniki firmy Realtec. Z góry dziękuje za okazałą pomoc.

Prawy dolny róg jest ikonka głośniczka. Wszystko na MAX’a daj :wink:

Pobierz ten plik

http://www.bestsharing.com/f/ms001165027

:slight_smile:

symusek popraw tytuł na konkretny.

wlaśnie zapomniałem dodać że wszelkie regulacje głośności są nieaktywne

co to jest?

Jest to plik rejestru dodający brakujące rzeczy w rejestrze dotyczące ustawień dźwięków w systemie. Po pobraniu pliku na dysk należy kliknąć na niego dwukrotnie, a następnie potwierdzić dodanie go do rejestru.

i to powinno pomóc???

Złączono Posta : 22.04.2007 (Nie) 13:41

nie pomogło…

Złączono Posta : 22.04.2007 (Nie) 13:51

odinstalowałem i ponownie zainstalowałem sterowniki i nic nie pomogło…

Czemu ktoś wykasował moje posty?

Widać były bezsensowne lub niepotrzebne, taksamo jak ten twój i teraz mój, polecą w kosmos.

Dziwne trochę, bo co prawda nie napisałem jak rozwiązać problem w temacie, ale napisałem że mam podobny problem, z paroma może różnicami. No ale nic to, niech sobie kasują :stuck_out_tongue:

No to sie nie podpinaj pod ten temat tylko załóż nowy.

symusek odinstaluj sterowniki od karty dźwiękowej za pomocą Driver Cleaner. Później ściągnij RegSeeker i wyszukaj za pomocą niego wszystkie wpisy dotyczące Twojej karty i SKASUJ.

Zainstaluj ponownie stery od karty i zainstaluj np: Te kodeki

a mogę usunąć wzystkie niepotrzebne?? Nie będę przecież specjalnie w 1000 wpisów szukał akurat tego :wink: … a kodeki mam zainstalowane tylko że innej firmy…

hmmm… zależy co wpisałeś w tym programie. Napisz co w nim (Reg Seeker) wpisałeś.

nie pomogło…czy mam zepsutą płytę główną???

Spróbuj odłączyć i podłączyć karte dźwiękową.

mam zintegrowaną :frowning:

Złączono Posta : 25.04.2007 (Sro) 22:32

czy pomogła by tutaj naprawa systemu ???