Nie słychać głosu ludzkiego w filmie!

Witam, zakupiłem plytę główną Asus M4A77TD Pro i mam problem z głośnikami creative inspite 6100. Tym problemem jest to że nie odtwarza mi dziwięku na wszystkie głośniki a w ustawieniach karty kazdy dziala. odtwarza mi tylko R i L przednie

Rozumiem, że jak robisz jakiś test w mikserze karty, to działają wszystkie kanały, ale gdy normalnie słuchasz muzyki, to działa tylko R i L? A jaka muzyka jest odtwarzana? Nie zawsze działają wszystkie kanały, bo jak np. słuchasz mp3 zrobionej w stereo to tylko R i L bedzie działać. Ja mam głośniki 5.1 i wszystkie kanały działają mi w grach i w większości filmów DVD. Przy słuchaniu muzyki bywa różnie…

W filmach DVD z dźwiękiem 5.1 działają wszystkie głośniki?

Z tym sobie poradziłem ale mam problem z głosem w gta iv gdy ktoś do nie zadzwoni slysze jak nico mówi ale nie slysze jak mowi ktos po drugiej stronie albo jeszcze inny przykład mam taki film narzeczony mimo woli i po prostu muzyka z filmu jest ale glosu ludzkiego nie ma a na dvd jest wszystko

sikorka_95 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif