Nie umiem zainstalować Adobe Flash Player?


(aktywny27) #1

Witam.Mam windowsa 7 ultimate 64 bitowego i przeglądarkę mozillę 64 i wyłączyłem antiwirusa a ten stary odinstalowałem .Oto link do fotosika:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... b9cff.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 32c16.html


(Atis) #2

Pobierz pełny instalator. Dla przeglądarki Firefox to Plugin-based browsers:

http://www.adobe.com/products/flashplay … tion3.html


(lordjahu) #3

Ściągnij instalator, zamknij przeglądarkę i dopiero wtedy zainstaluj.


(Bogdan_G) #4

Instalacja Flasha przy użyciu usługi wykrywania wtyczek. Przekonałem się, że z wykrywaniem zainstalowanego flasha, może być różnie, z powodu jakiegoś wpisu w rejestrze. Często są monity, że firefox nie wykrywa flasha. Najlepiej zainstalować flash player z poziomu firefoxa, z monitu, “zainstaluj ten dodatek”. To nigdy mnie nie zawiodło. Firefox sam wykryje potrzebny flash player plug-in. Jest to opisane na tej stronce:

https://support.mozilla.org/pl/kb/Insta … h%20Player

Prawidłowo się zainstaluje, gdy z paska informacji pod paskiem adresu wybierze się “zainstaluj ten dodatek” jako wtyczka.


(aktywny27) #5

Dobra a gdzie jest ta instalka?

A mam aktualną javę i adobe flash player ale w narzedziach w dodatkach i we wtyczkach to mam tylko javę toolkit i też mam taki komunikat?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel … fbd78.html


(Bogdan_G) #6

Tyle można przypuszczać, że nieaktualna już Java tolkit została zablokowana, jako stanowiąca zagrożenie. Odinstaluj stare, wszystkie javy, a do tego pobierz na pulpit program nie wymagający instalacji. http://www.programosy.pl/program,javara.html Jak będziesz chciał koniecznie, to pobierzesz najnowszą jawę, a ten programik ją zaktualizuje.

Javę może blokować rozszerzenie javascript, czy zone alarm.


(aktywny27) #7

Zone Alarm nie posiadam .Jeszcze spróbuje zainstalować Adobe Flash Player tylko muszę ściągnąć


(Bogdan_G) #8

Jak znowu Ci się nie uda, że firefox nie przyjmie wtyczki flasha, to ponownie odinstaluj, ale wszystkie wtyczki adobe, czyli shockwave, swMSN i adobe flash playery. Wyszukaj resztki i posprzątaj, najlepiej przez revo. Potem wyszukaj w C:\Users\nazwa_usera\AppData\ folderu macromedia - dane aplikacji i usuń ten folder. W opcjach folderów powinieneś mieć zaznaczone pokazywanie ukrytych plików i folderow i odznaczone ukrywanie chronionych. Następnie uruchomisz internet explorer i wejdziesz na stronkę http://translate.google.pl/translate?hl … safe%3Doff Kliknij pobierz instalator, następnie daj uruchom i zainstaluj. Nie kombinuję z lokalizacją, gdzie umieścić pobrany plik, tylko z poziomu ie instaluję wtyczkę adobe, gdy nie powiodła się instalacja wtyczki z poziomu instalowania dodatku w firefoxie. Potem zainstalujesz shockwave i adobe flash player do internet explorer.


(aktywny27) #9

Ściągłem i zainstalowałem mozillę tylko wersji angielskiej jest i adobe nie umiem zainstalować .

Dodane 13.09.2013 (Pt) 21:51

Udało się wszystko zainstalować tylko jest w wersji angielskiej