Nie uruchamia się Encyklopedia wiedzy komputerowej!

Witam ! Od pewnego czasu nie uruchamia się Encyklopedia wiedzy komputerowej,którą miałem zainstalowaną już bardzo długo,używałem programów Odkurzacz i CCeaner,czy to możliwe ,że to one są za to odpowiedziałne.P.S.EWK odinstalowałem przez panel /dodaj usuń /potem ponownie zainstalowałem lecz nadal nie można jej odpalić!!Robiłem to kilkakrotnie i efekt ten sam.Proszę o pomoc!! :lol:

A co konkretnie sie dzieje, wyskakuje jakis komunikat

Odinstaluj, przeczyść rejestr i dopiero zainstaluj

Dzieje się to ,że przy klikaniu w ikonę w/w programu ten na moment ok.1-2 sek wlącza się i potem znika i niewłącza się,nie ma żadnego komunikatu,próbowałem jak radziłeś,odinstalowałem,przeczyściłem rejestr programem EasyClaner i znów to samo,nie działa!! :lol:

Odinstaluj jeszcze raz program - uważaj na program Odkurzacz - najlepiej to go nie używaj,CCleaner jest dobry i bezpieczny,resztki po programie usuń ręcznie,restart kompa.

Zmień lokalizację katalogu docelowego programu przy instalacji,dysk/partycję i zobacz.

Zrobiłem jak radziłeś,ale nadal się nie uruchamia! !!

czy pojawia sie jakiś komunikat :?: czy działa to z płytą :?:

Nie wyświetla się żaden komunikat,bo niby skąd EWK 2006 nie otweta się wcale ,tylko próbuje na 2-3 sek i znika ikona ,nie działa z płytą !,ani bez niej ! :lol:

ustawa Tryb zgodności programu, start-> Wszystkie programy-> Akcesoria-> Kreator zgodności Programów