Nie uruchamia się przy starcie systemu Comodo Firewall Pro

Zbyniek , czemu takie starocie instalujesz, zainstaluj najnowszą wersję 3.0.xx.xxx

Uważasz, że pomoże? Ta nowsza jest jeszcze bardziej rozbudowana i mogę mieć problem z konfiguracją :frowning:

Centrum Zabezpieczeń możesz śmiało WYŁĄCZYĆ jest zbyteczne mieć włączoną tę usługę.

Na czas instalacji Comodo powinieneś zatrzymać pracę Nod-a

Zrób tak: wejdź w panel sterowania, kliknij na centrum zabezpieczeń po lewo kliknij w zmień sposób informowania mnie przez centrum zabezpieczeń i sprawdź czy w ustawieniach alertu obok zapory jest zaznaczone by komputer cię informował jeżeli coś się będzie działo z zaporą. Jeżeli nie, to zaznacz.

Jest jeszcze jeden szczegół, czy aby na pewno masz ściągnięty prawidłowo cały plik instalacyjny exe

Zbyniek , comodo w konfigurowaniu jest najprostszym z firewalli, nie powinieneś mieć z tym najmniejszych problemów. Dodatkowo wersja 3.0 posiada Defense+, co do samej instalacji wersji 3.0 - to co ci szkodzi.

PS. Jeżeli będziesz mieć problem z konfiguracją to napisz do mnie, w miarę możliwości i umiejętności postaram się pomóc.

Z jakiej strony był ściągnięty ten plik?

Jeżeli jest to wina błędnego raportowania centrum zabezpieczeń, bo np miałeś wcześniej jakiś inny firewall, to możesz zrobić tak jak w poradziłem w tym temacie: viewtopic.php?f=2&t=193052&p=1296539#p1296539

Mianowicie:

Ok, dzięki wszystkim za dobre rady :slight_smile: ale na razie wróciłem jednak do zapory systemowej, być może za jakiś czas zmienię na inną :slight_smile: Pozdro all :slight_smile: :slight_smile: